DriverMax PRO 9.43 w promocji z licencją na rok

DriverMax Pro 9.43 w promocji

DriverMax w pełnej profesjonalnej wersji dostępny za darmo w promocji z ważnym kluczem przez rok czasu. Zasada działania programu jest podobna jak w innych tego typu narzędziach m.in Driver Booster. Podczas pierwszego uruchomienia przeprowadza pełną analizę komputera i wyszukuje przestarzałe sterowniki oraz komponenty, które są odpowiedzialne za prawidłową pracę systemu operacyjnego. Po wykonaniu skanu wyświetla listę sterowników gotowych do zaktualizowania. Wystarczy tylko kliknąć aktualizuj i program automatycznie przeprowadzi cały proces.

Oprócz tego posiada możliwość wykonania kopi zapasowej aktualnie zainstalowanych na komputerze driverów. Kopia może się przydać w momencie, kiedy operacja procesu aktualizacji się nie powiedzie. Wedy możemy użyć wcześniej zapisanej kopii i przywrócić sterowniki do poprzedniego stanu przed aktualizacji. DriverMax również posiada funkcję automatycznego ustawienia aktualizacji sterowników. W opcjach możemy wybrać codzienne sprawdzanie, tygodniowe lub co miesiąc oraz wybrać dokładną godzinę. Dodatkowo znajdziemy zakładkę z wyborem języka, więc można łatwo zmienić z angielskiego domyślnego na język polski.

Narzędzie w wersji PRO różni się od darmowego tym, że wykonuje wszystkie aktualizacje sterowników hurtowo. Darmowa edycja ma ograniczenie i dziennie przeprowadzi tylko dwie aktualizację, co może spowodować niemałe utrudnienia. Fajną opcją jest możliwość podglądu raportu z porównaniem starszych wersji i wyszukanymi przez program nowymi wersjami sterowników. Report pokazuje datę ostatniej aktualizacji, rodzaj oprogramowania wraz z krótkim opisem.

Żeby skorzystać z oferty, należy na stronie promocji wypełnić formularz, wpisując Imię, Nazwisko i adres e-mail, na który otrzymasz link do aktywacji konta który trzeba potwierdzić. W kolejnej wiadomości zostanie wysłany klucz wraz z instalatorem. W razie problemów na stronach promocji, można użyć niemieckiego PROXY lub zmienić lokalizację w kliencie VPN.

OS: Windows XP, Vista, 7, 8, 10 [32/64 BIT]

#Pobierz DriverMax PRO

Strony promocji

Oficjalna strona DriverMax
PC-WELT – DriverMax
Computerbild – DriverMax
Computerbild – DriverMax

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish