Nowy ALLPlayer 8.0 wydany i rewolucji nie ma

Opublikowana najnowsza wersja odtwarzacza ALLPlayer 8.0 z okazji jubileuszu 20 urodzin, raczej nie powala na kolana i wielkich rewolucyjnych zmian nie zobaczymy. W odsłonie urodzinowej znajdziemy kilka opcji, które od lat są na stałe wkomponowane u konkurencji np: Automatyczne przeszukiwanie zasobów multimedialnych na dysku czy tworzenie ulubionych playlist.

Nowy ALLPlayer 8.0

Według twórców obsługa ów playlist, będzie jeszcze bardziej wygodna i szczególnie sprawdzi się przy dodawaniu do ulubionych kanałów radiowych, muzyki czy wideo z serialami TV. Na oficjalnej stronie producent również chwali się wydaniem dla mobilnego systemu Android oraz Mac OS czy 64 bitowego instalatora dla Windowsa 10.

Dodatkowo odchudzono multimedialny odtwarzacz, usuwając z niego wiele niepotrzebnych funkcji, dzięki czemu obecne wydanie uruchamia się znacznie szybciej jak również wprowadzono kilka kosmetycznych zmian w wyglądzie interfejsu.

Podsumowując urodzinową jubileuszową premierę ALLPlayer 8.0, wprowadzone zmiany idą w dobrym kierunku i ważne że projekt rozwija się coraz lepiej.

OS: Windows, Mac, Android

Najnowszą wersję ALLPlayer 8.pobierzesz z oficjalnej strony. http://www.allplayer.org/pl/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *