Pełna wersja Soft Organizer za darmo

soft organizer 7 pro

Soft Organizer można śmiało zaliczyć do jednych z lepszych narzędzi, dzięki któremu uzyskamy pełną kontrolę nad zainstalowanymi aplikacjami w systemie Windows. Oprogramowanie posiada zaawansowane mechanizmy i monitoruje wszystkie aplikację jakie znajdują się w naszym systemie.

Oprócz tego, aktualizuje przestarzałe programy do nowych wersji, usuwa niepotrzebne windowsowe usługi zajmujące miejsce na dysku m.in; Microsoft Store, mapy, Xbox, Paint 3D oraz inne.

Soft Organizer również przeprowadza analizę odinstalowanych programów i usuwa tak zwane pliki strzępy nie zostawiając żadnego śladu. Działa znacznie lepiej od innego konkurencyjnego oprogramowania, jest lekki, bezpieczny jak również posiada bardzo elegancki i miły dla oka interfejs.

Obsługa narzędzia jest banalnie prosta. Wystarczy kliknąć na wybraną ikonkę danej aplikacji i już można rozpocząć proces odinstalowania. Narzędzie na koniec procesu automatycznie skanuje rejestr, wyszukuje niepotrzebne pliki rejestru, puste foldery oraz inne pozostałości, które za jednym kliknięciem usuniemy z dysku.

Program Soft Organizer rewelacyjnie zastąpi mało praktycznego windowsowego menadżera, który tak naprawdę ma bardzo okrojone możliwości i jest mało praktyczny.

Pełna wersja Soft Organizer 7.44 jest dostępna całkowicie za darmo w promocji. Wystarczy pobrać instalator z linku dostępnego na stronie, zainstalować na dysku i wpisać w pole aktywacji publiczny klucz licencji.

Program posiada polską wersję językową. Darmowa oferta promocyjna działa tylko i wyłącznie z wersją Soft Organizer 7.44. W przypadku aktualizacji do nowszego wydania licencja przepada i traci ważność.

OS: Windows Vista, XP, 7, 8 10 (32 i 64 Bity)

Pobierz najnowsza wersja Soft Organizer 7.44. Program po instalacji automatycznie pobiera polskie tłumaczenie.

Zarejestruj licencję wpisując klucz: AZP2P6-27QMFW-9WHUTH-26QJHC-SJ9CTN-DE4NGY

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish