Pełna wersja Soft Organizer Pro za darmo

soft organizer 7 pro

Soft Organizer Pro można śmiało zaliczyć do jednych z lepszych narzędzi, dzięki któremu uzyskamy pełną kontrolę nad zainstalowanymi aplikacjami w systemie Windows. Oprogramowanie posiada zaawansowane mechanizmy monitorujące wszystkie aplikację jakie znajdują się w naszym systemie. Oprócz tego aktualizuje przestarzałe programy do nowych wersji, usuwa niepotrzebne usługi, które zajmują miejsce na dysku m.in; Microsoft Store, mapy, Xbox, Paint 3D oraz inne.

 

Soft Organizer również przeprowadza analizę odinstalowanych programów i usuwa pliki strzępy nie zostawiając żadnego śladu. Działa znacznie lepiej od innego konkurencyjnego oprogramowania. Jest lekki, bezpieczny oraz posiada bardzo elegancki i miły dla oka interfejs.

 

Obsługa narzędzia jest banalnie prosta.

 

Wystarczy kliknąć na wybraną ikonkę danej aplikacji i już można rozpocząć proces odinstalowania. Narzędzie na koniec procesu automatycznie skanuje rejestr, wyszukuje niepotrzebne pliki rejestru, puste foldery lub inne pozostałości, które za jednym kliknięciem usuniemy z dysku.

 

Program rewelacyjnie zastąpi mało praktycznego windowsowego menadżera, który tak naprawdę ma bardzo okrojone możliwości i jest mało praktyczny. Pełna wersja Soft Organizer Pro jest dostępna całkowicie za darmo w promocji.

 

Instalacja i aktywacja

 

Wystarczy pobrać instalator z linku dostępnego na stronie, zainstalować na dysku i wpisać w pole aktywacji publiczny klucz licencji. Klucz z licencją ważny jest tylko i wyłącznie z wersją 8.16. Aktualizacja do nowszej nie będzie działać z tym kluczem. W przypadku aktualizacji do nowszego wydania licencja przepada i traci ważność.

 

Program posiada polską wersję językową. Darmowa oferta promocyjna działa tylko i wyłącznie z obecną wersją Soft Organizer 8.16.

 

OS: Windows Vista, XP, 7, 8 10 (32 i 64 Bity)

 

Pobierz najnowsza wersja Soft Organizer 8.16. Program po instalacji automatycznie pobiera polskie tłumaczenie.

Zarejestruj licencję wpisując klucz: AEEBAA-E84P67-6JF5CU-FVCAKC-S2UJTE-DL5BT2-NDRQ4Y-2YCPKV-JAXA

Comments

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish