Pełna wersja Soft Organizer za darmo

Dodane przez kair4 - pt., 11/23/2018 - 12:03
soft organizer 7 pro

Soft Organizer można śmiało zaliczyć do jednych z lepszych narzędzi, dzięki któremu uzyskamy pełną kontrolę nad zainstalowanymi aplikacjami w systemie Windows. Oprogramowanie posiada zaawansowane mechanizmy deinstalacji i monitoruje wszystkie aplikację jakie znajdują się w naszym systemie. Oprócz tego, aktualizuje przestarzałe programy do nowych wersji, usuwa windowsowe usługi niepotrzebnie zajmujące miejsce na dysku m.in; Microsoft Store, mapy, Xbox, Paint 3D oraz inne.

Soft Organizer również przeprowadza analizę odinstalowanych programów i usuwa tak zwane pliki strzępy, nie zostawiając żadnego śladu oraz przy okazji czyszcząc rejestr. Działa znacznie lepiej od innego konkurencyjnego oprogramowania, jest lekki, bezpieczny jak również posiada bardzo elegancki i miły dla oka interfejs.

Obsługa narzędzia jest banalnie prosta. Wystarczy kliknąć na wybraną ikonkę danej aplikacji i już można rozpocząć proces odinstalowania. Organizer na koniec procesu zacznie automatycznie skanować rejestr żeby wyszukać niepotrzebne już pliki rejestru, puste foldery i inne pozostałości, które za jednym kliknięciem usuniemy z dysku. Program Soft Organizer rewelacyjnie zastąpi mało praktycznego windowsowego menadżera, który tak naprawdę ma bardzo okrojone możliwości i jest mało praktyczny.

Pełna wersja Soft Organizer 7.10 jest dostępna całkowicie za darmo w promocji. Wystarczy pobrać instalator z linku dostępnego na stronie, zainstalować na dysku i wpisać w pole aktywacji publiczny klucz licencji.

Program posiada polską wersję językową. Darmowa oferta promocyjna działa tylko i wyłącznie z wersją Soft Organizer 7.10. W przypadku aktualizacji do nowszego wydania licencja przepada i traci ważność.

OS: Windows Vista, XP, 7, 8 10 (32 i 64 Bity)

Pobierz program 9,7MB: https://www.chemtable.com/files/soft-organizer-setup.exe

Zarejestruj licencję wpisując klucz: AM9JFR-UCL5CH-VZRYHL-MGBVMN-SBPXY8-VWY8VJ

Legalny klucz aktualizacji do wersji Soft Organizer Pro 7.15: AZRP4T-2JP7WV-VCJD62-SNTEEV-DAMEH7-NNV3EK

Najnowsza wersja Soft Organizer 7.30 plik z wbudowaną licencją. Program po instalacji automatycznie pobiera polskie tłumaczenie https://www.comss.ru/page.php?id=5064

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish