BullGuard Internet Security 2018 pełna ochrona za darmo przez rok

Promocja BullGuard Internet Security 2018

Pełna wersja BullGuard Internet Security 2018 z darmową licencją na rok czasu. Program od angielskiego producenta posiada kompletną ochronę antywirusową z firewallem oraz innymi przydatnymi funkcjami. Jest wysoko notowany w ogólnoświatowych testach wykrywalności zagrożeń, co można sprawdzić na specjalistycznych stronach typu av-test.org lub av-comparatives.org, zajmujących się bezpieczeństwem oprogramowania antywirusowego.

Nowa odsłona przeszła kilka gruntownych zmian m.in usunięto filtr antyspamowy, zintegrowano moduł zapory ogniowej z systemową Windowsa, dodano wygodny moduł PC Tune Up czyszczący śmieci, jak również ulepszono funkcjonalność kontroli rodzicielskiej oraz możliwość wykonywania Backupów.

Oprogramowanie doskonale zabezpiecza przed różnego rodzaju atakami sieciowymi i wirusami. Posiada bardzo dokładny i szybki skaner wyszukiwania zagrożeń, rezydentną ochronę oraz kilka funkcji zwiększających bezpieczeństwo.

W nowej wersji dodano moduły Next Gen Anti-Malware i Game Booster. Posiada niesamowicie szybki skaner wirusów, zabezpiecza komputer przed atakami, próbami włamań, złośliwym oprogramowaniem, spamem, Phishingiem, Malware, Trojanami, Adware i innymi groźnymi niebezpieczeństwami.

Funkcje BullGuard Internet Security

1.Moduł Spamfilter chroni pocztę elektroniczną przed spamem

2.Moduł Antyspyware zapewnia solidną ochronę przed różnego rodzaju programami szpiegującymi

3.Firewall internetowa zapora ogniowa - blokuje wszelkie próby włamania i przejęcia kontroli nad komputerem

4.Ochrona antywirusowa działa w czasie rzeczywistym, eliminuje i blokuje wirusy

5.Moduł ochrony rodzicielskiej - pozwala blokować niebezpieczne witryny m.in porno czy z przemocą oraz zabezpiecza przed atakami podczas grania w sieci.

6.Moduł Online Backup - wykonuje kopie ratunkowe systemu i plików. Użytkownik może zaszyfrować i bezpiecznie przetrzymywać kopie na zewnętrznym serwerze o pojemność dysku do 5Gb.

7.Wtyczka PC TuneUp służy do przeprowadzania kompletnej optymalizacji i konserwacji systemu. Usuwa z dysków śmieci i zalegające klucze w rejestrze, czyści historię przeglądarek i ciasteczka.

8.Chroni przed zagrożeniami pojawiającymi się na portalach społecznościowych

9.Moduł Next Gen Anti-Malware chroni przed złośliwym oprogramowaniem zaszytym na stronach WWW.

10. Game Booster pozwala bezpiecznie grać w ulubione gry, wyszukuje wirusy i blokuje skanowanie portów podczas grania.

Program BullGuard Internet Security 2018 dostępny w bezpłatnej promocji z ważną licencją na rok czasu. Żeby zdobyć klucz należy pobrać instalator, zainstalować oprogramowanie na komputerze i rejestrować konto w witrynie producenta. Po wykonaniu rejestracji, Bull Guard automatycznie aktywuje klucz z licencją na rok czasu.

Program jest po angielsku i nie posiada polskiej wersji językowej.

Działa z Windows 10, 8, 7, Vista, XP (32/64 bity).

Strona promocji na chip.cz. Rozdają 5000 kluczy dziennie, wystarczy zarejestrować konto w witrynie BullGuard,podczas instalacji programu.  W profilu znajdziesz klucz z licencją na 1 rok.

Pobierz instalator : mirror zamknięty

Wersja trial na 2 miesiące - promocja nie aktywna

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish