Zostań magnatem nieruchomości – najnowsze technologie do twojego użytku

Dodane przez kair4 - śr., 04/25/2018 - 00:55
magnat nieruchomosci gra

Gry planszowe cieszyły się niezwykłą popularnością w latach 90 tych, szczególnie prym wiodła gra Monopoly. Dla osób, które chcą znowu poczuć dreszcz emocji w zarządzaniu finansami, zakupie nieruchomości i jednocześnie rywalizacji doskonałym wyborem jest Landlord Magnat Nieruchomości. To gra online, która jest zarówno rozrywką, jak i nauką. Zdobyła serca wielu osób na całym świecie, których pochłania wirtualne kupowanie nieruchomości.

Landlord Magnat Nieruchomości

W internecie można znaleźć wiele gier, jednak warto wybierać także symulacyjne, które wpływają na rozwój psychospołeczny i jak postrzeganie. Doskonałym wyborem są także gry ekonomiczne, które nie tylko bawią, ale również uczą zarządzania.

Landlord Magnat Nieruchomości jest połączeniem gry symulacyjnej i ekonomicznej. Grę można pobrać za darmo w Google Play lub App Store. Bardzo przypomina kultową Monopoly z tą różnicą, że nie kupujesz domów, czy hoteli kompletnie zmyślonych, lecz budynki, które istnieją w realnym świecie. Za to odpowiada GPS, który wykorzystywany jest w tej aplikacji mobilnej. Rozrywka odbywa się online, grasz przez swój telefon komórkowy, zawsze wtedy kiedy masz na to ochotę.

Landlord Magnat Nieruchomości- zostań magnatem nieruchomości

W Landlord Magnat Nieruchomości dysponujesz wirtualnymi pieniędzmi, za które możesz kupić lokale, domy, hotele, które znajdują się maksymalnie kilometr od lokalizacji, w której aktualnie przebywasz. Dzięki inwestycjom zarabiasz wirtualną gotówkę. Możesz ją przeznaczyć na odkupienie udziałów od graczy, którzy mieszkają w danej okolicy, jak i na innym kontynencie.

Dzięki takiej grze możesz poznać ludzi z całego świata i zawrzeć nowe znajomości. Dużo dowiesz się o miejscach, które znajdują się na drugim końcu globu. Zarabiasz poprzez pobieranie czynszu, jeżeli jakiś gracz zamelduje się w posiadanej przez nas nieruchomości używając Foursquare albo Facebooka. Na samym początku otrzymujesz 50,000 dolarów na dalsze inwestycje, które możesz pomnażać, wtedy awansujesz na wyższy poziom.

Landlord Magnat Nieruchomości - najnowsze technologie do twojego użytku

Warto zwrócić uwagę, że używa geolokalizacji, ma dostęp aż do 50 mln. Dane pozyskiwane są przez Facebooka i Fourquare. Użycie nowoczesnej technologii i dopracowana grafika tworzą grę, która spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. Na uwagę zasługuje również rozbudowana forma interface. Pobrana gra nie zacina się, działa bardzo szybko niezależnie od modelu smartfona, którym dysponujemy.

Zobacz Trailer z gry

https://www.youtube.com/watch?time_continue=4&v=9xxTTB1WuEk

Gra Landlord Magnat Nieruchomości

kategoria
Polish