5 Programów z kluczami od Ashampoo na 2018 rok

Ashampoo promocja darmowych 5 programow

Darmowa oferta promocyjna obejmuje, aż pięć bardzo dobrych nowych programów m.in WinOptimizer 2018, Music Studio 2018, Burning Studio 2018, Snap 2018 i Disk Space Explorer 2018. Z promocji może skorzystać każdy i to całkowicie bezpłatnie. Wystarczy odwiedzić specjalną stronę Ashampoo i kliknąć na Request Code, po czym zostanie wygenerowany specjalny kupon GIFT, który należy wkleić w pole obok i zrealizować. Następnie wybieramy interesujący nas program i pobieramy instalator na dysk.

Klika słów o darmowych programach Ashampoo 2018:

Ashampoo WinOptimizer 2018 to nowa wersja bardzo dobrego narzędzia do kompleksowej konserwacji i optymalizacji komputera z systemem Windows. Program czyści zalegające śmieci w rejestrze, wykonuje defragmentację dysków, naprawia rejestr i błędy systemowe, usuwa złośliwe komponenty szpiegowskie, przyspiesza Internet, usuwa całą aktywność w Internecie,  czyści historię i ciasteczka w przeglądarce i optymalizuje sprzęt podczas grania w gry. Program jest banalnie prosty w obsłudze, posiada miły dla oka interfejs i polskie tłumaczenie.

Ashampoo Music Studio 2018 to potężne narzędzie do edycji i tworzenia profesjonalnych ścieżek muzycznych. W sprawnych rękach tym programem można dosłownie tworzyć cuda. Posiada wbudowane funkcje dzięki, którym w łatwy sposób stworzymy dowolny plik audio o wysokiej jakości dźwięku. Music Studio przycina wybrane sekwencje audio z dowolnych multimediów - film, plik mp3 etc, który można scalać z innymi, tworzyć świetne urywki muzyczne, miksować czy konwertować do dowolnych formatów stratnych czy bezstratnych. Idelanie nadaje się do opracowywania własnych projektów muzycznych, które można później wykorzystać na imprezach. Program z polskim tłumaczeniem, obsługa nie skomplikowana i wymaga podstawowej wiedzy.

Burning Studio 2018 kiedyś był bardzo poważnym konkurentem dla sławnego Nero. Dziś również jest jednym z lepszych programów do wypalania płyt. Narzędzie wypala multimedia oraz różne dane na dyskach DVD, CD, Blu-Ray. Kopiuje filmy, albumy muzyczne czy pliki z danymi. Program współpracuje z najnowszymi stacjami dysków, ma wbudowane funkcje zabezpieczające nośniki przed utratą danych, zabezpiecza kopie hasłem, posiada mechanizm szyfrowania danych oraz wspiera wielowarstwowe BDXL o pojemności do 128GB. Obsługa oprogramowania bardzo prosta, posiada język polski.

Snap 2018 to bardzo dobre narzędzie do wykonywania zrzutów ekranowych, przechwytuje pełne sekwencje obrazów jakie są wyświetlane na monitorze komputera, które jednym kliknięciem możemy zapisać w postaci zdjęcia lub materiału wideo. Najnowsze wydanie wspiera rozdzielczości 4K oraz 3D. Zapisane treści można edytować przy pomocy wbudowanych narzędzi i gotowy materiał wyeksportować do chmury. Obsługa programu bardzo łatwa, posiada polskie tłumaczenie.

Disk Space Explorer 2018 bardzo pomocne narzędzie, które zastępuje systemową domyślną aplikację w Windows. Program zbiera informację o plikach zawartych na dysku, wykonuje analizę i zwalnia przestrzeń usuwając niepotrzebne pliki śmieciowe. Wyszukuje zdublowane foldery, przeprowadza scan i wyświetla wynik w raporcie. Narzędzie idealne do konserwacji i optymalizacji komputera. Obsługa łatwa, aplikacja ma wbudowany język polski.

Programy działają z Windows 7, 8, 10 [32/64 BIT]

Pobieranie aplikacji i strona promocji https://www.ashampoo.com/en/usd/lpa/gift/

Comments

Ashampoo Music Studio 2018  super program, dzięki :)))

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish