Backup4all Lite 7 program w darmowej promocji

tworzenie kopi zapasowej

Pełna wersja narzędzia Backup4all Lite 7 dostępna w akcji promocyjnej całkowicie za darmo. Program pomocny przy tworzeniu kopi zapasowych sytemu operacyjnego, całych partycji dysków, folderów, plików, zdjęć czy multimediów. Wykonuje i zapisuje kopie na zewnętrznych nośnikach, jak również w wyznaczonych folderach na dowolnie wybranych partycjach.

Oprogramowanie Backup4all pozwala też tworzyć i planować harmonogramy backupu, jak również kompresować utworzone obrazy kopii żeby zajmowały jak najmniej miejsca na dysku. Informacje z danymi do wykonania backupu mogą pochodzić z dysków systemowych, zewnętrznych czy pendriva. Użytkownik za pomocą programu Backup4all wskazuje obraz kopii i narzędzie w kilka chwil wykona pełne przywrócenie dowolnej kopii. Oprogramowanie szczególnie przydatne w momencie awarii systemu operacyjnego, infekcji danych przez wirusy czy innymi problemami z Windows.

Wersja Backup4all Lite 7 z promocji nie posiada aktualizacji do nowszych wydań i braku wsparcia technicznego. Żeby otrzymać klucz z numerem seryjnym, wymagana rejestracja na oficjalnej stronie promotora. Wystarczy, że w formularzu wpiszemy adres e-mail i wyślemy zgłoszenie. Na podany adres otrzymasz od promotora aplikacji wiadomość zwrotną z potwierdzeniem oraz kluczem aktywacji programu, który należy wpisać po zainstalowaniu oprogramowania Backup4all Lite.

Do rejestracji na stronie twórców możemy użyć darmowej tymczasowej skrzyni mailowej ze strony temp-mail.org.

Download Nie aktualny

Strona promocji Nie aktualne

OS: Windows 10, 8/8.1, Windows 7, Vista , XP, Windows Server 2012/2008/2003. [32/64 Bity]

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish