IObit Smart Defrag 5 Pro za darmo z kluczem na rok

Dodane przez kair4 - śr., 08/29/2018 - 08:46
IObit Smart Defrag 5 Pro

Jest to darmowa promocja Smart Defrag Pro 5 rewelacyjnego programu do defragmentacji dysków i optymalizacji komputerów z systemami Windows. Licencja udostępniona przez producenta IObit jest ważna przez rok od momentu publikacji klucza.

Oprogramowanie przeprowadza fragmentację i defragmentację dysków na komputerach opartych o system operacyjny Windows. Posiada trzy tryby inteligentnej pracy: automatyczny z pełną analizą nośników podczas rozruchu. Defragmentuje i czyści dyski z błędów czy zalegających kluczy rejestru, przyspieszając czas uruchomienia. Dodatkowo wyposażony w funkcję optymalizacji zainstalowanych gier czy aplikacji systemowych.

Przeprowadza analizy automatyczne w tle jak również zaplanowane przez użytkownika. Producent w najnowsze wersji programu IObit Smart Defrag Pro, nie tylko zadbał o elegancki i czytelny interfejs użytkownika, ale przede wszystkim postawił na solidność i dokładność tego narzędzia. Nowa wersja pod względem funkcjonalności może śmiało konkurować z najlepszymi programami do defragmentacji. Oprogramowanie posiada polski pakiet językowy i jest lekki dla zasobów komputera.

Pobierz program IObit Smart Defrag Pro http://update.iobit.com/dl/smart-defrag-setup.exe lub pod tym adresem https://www.iobit.com/en/iobitsmartdefrag.php

Klucz z numerem seryjnym - rejestracja ma określony czas 45C13-2C872-378EA-5C3B9 lub najnowszy 08D9E-875AD-3DA69-0E6B6

OS: Windows 10/8/7/Vista

kategoria
Polish