IObit Uninstaller 7.4 klucz do 2019 roku

Dodane przez kair4 - pon., 08/20/2018 - 17:46
IObit Uninstaller 7.4

Pełna wersja nowego programu Obit Uninstaller 7.4 w promocji z legalnym kluczem. Narzędzie monitoruje zainstalowane programy w komputerze oraz wyświetla informację typu: czas instalacji, producenta, ścieżkę folderu czy wielkość pliku. Posiada funkcje tworzenia szczegółowych raportów, które można zapisać w dzienniku.

Aplikacja Obit Uninstaller bardzo różni się od domyślnego menadżera systemu Windows. Posiada więcej możliwości i przydatnych funkcji m.in całkowicie odinstaluje program usuwając niepotrzebne biblioteki, puste foldery czy zagnieżdżone wpisy rejestru. Dodatkowo ma wbudowaną zaawansowaną funkcję instalacji, gdzie wystarczy podać ścieżkę do pliku i program automatycznie wykona proces instalacji.

Oprócz tego posiada moduły wyszukiwania aplikacji w systemie Windows, usuwa zainstalowane wtyczki i pluginy z przeglądarki, pokazuje zainstalowane aktualizacje systemowe oraz wyświetla w bocznym Menu informację o bieżących i ukrytych aplikacjach.

Żeby otrzymać klucz z numerem seryjnym licencji odwiedź czeską stronę promocji. Na dole wpisz Imię i podaj e-mail oraz wyślij zgłoszenie Na podany e-mail otrzymasz wiadomość zwrotną z kluczem aktywacji, który po zainstalowaniu trzeba wpisać do programu.

Narzędzie obsługuje wiele języków w tym język polski, posiada bardzo prosty w obsłudze elegancko zaprojektowany interfejs i działa z systemami Windows 10, 8, 7, Vista (32/64 bity).

Pobierz Obit Uninstaller http://update.iobit.com/dl/iobituninstaller.exe

Wpisz mail i odbierz klucz ze strony promocji http://centrum.cz-computer-iobituninstaller

 

kategoria
Polish