IObit Uninstaller Pro darmowa pełna wersja

program IObit Uninstaller

Kolejna promocja całkiem dobrego narzędzia, które możemy otrzymać za darmo z legalnym kluczem. IObit Uninstaller zarządza zainstalowanymi aplikacjami w komputerze, zastępuje niezbyt poręczny menadżer Windows. Dzięki mechanizmowi czyszczącemu strzępy potrafi zaoszczędzić sporo miejsca na dysku.

Oprogramowanie bezpiecznie odinstaluje z systemu każdy program wraz z ukrytymi pozostałościami takimi jak klucze rejestru czy pliki strzępy. Podczas procesu usuwania, skanuje rejestr i wyświetla wszystkie pozostałości z wcześniejszej instalacji jakie zostały zapisane w systemie.

Zaawansowane mechanizmy pozwolą usunąć większość systemowych aplikacji m.in: Sklep Microsoft, gry, alarmy, zegar, kalkulator, których nie można odinstalować przez windowsowego menadżera. Narzędzie potrafi usuwać z przeglądarki internetowej zainstalowane pluginy czy paski narzędziowe. IObit Uninstaller przed każdą operacją proponuje wykonanie kopii bezpieczeństwa, którą w razie niepowodzenia można przywrócić do stanu poprzedniego.

Na stronie producenta pobierzesz najnowsze wydanie IObit Uninstaller free - link do oficjalnej strony https://www.iobit.com/en/advanceduninstaller.php?. Program posiada polską wersję językową.

Po instalacji żeby otrzymać pełną profesjonalną wersję, wpisz w pole aktywacji załączony klucz z numerem seryjnym: 0AE63-73B95-4965D-7C9B8 lub F599A-A3547-29B8C-658B7

OS: Windows 10, 8, 7, Vista, XP (64/32 bity)

Comments

Ogromnie proszę o klucz licencyjny do IObit Uninstaller 10 Pro. żeby odinstalować zawzięty program i do jego przetestowania w najlepszej wersji i ewentualnego zakupu licencji na dłuższy okres. Serdecznie Dziękuję.

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish