McAfee AntiVirus Plus 2018 za darmo na 180 dni

darmowy McAfee AntiVirus Plus

Pełna wersja najnowszego pakietu antywirusowego McAfee AntiVirus Plus w darmowej promocji z licencją na 6 miesięcy. Program zabezpiecza komputer przed większością zagrożeń m.in: phishingiem, Trojanami, Spyware, Malware, atakami sieciowymi, próbami włamań, kradzieżami czy wyłudzeniami wrażliwych danych. Aplikacja skutecznie ochroni komputer przed złośliwymi robakami i innymi niebezpieczeństwami. Oprócz tego możemy bezpiecznie wykonywać zakupy online i przelewy bankowe czy korzystać z portali społecznościowych.

Program posiada wbudowany moduł lokalizacji skradzionego sprzętu, bezśladową niszczarkę plików, funkcję kopii bezpieczeństwa danych oraz monitoruje i blokuje podejrzane strony internetowe próbujące wykraść poufne informacje. McAfee AntiVirus od lat zajmuje wysokie notowania w testach antywirusowych i jest klasyfikowany do ścisłej światowej czołówki oprogramowania zwiększającego ochronę komputera.

Żeby otrzymać numer seryjny z kluczem aktywacji, wymagana rejestracja konta na w witrynie McAfee. Plik instalacyjny wraz z kluczem znajdziecie w profilu. Oprogramowane nie posiada polskiej wersji językowej.

Do rejestracji na stronie producenta można użyć jednej z lepszej tymczasowej skrzynki mailowej, którą znajdziecie pod adresem https://temp-mail.org/. Klucz z numerem aktywacji antywirusa otrzymacie na adres e-mail podany w formularzu.

OS: Windows 10, 8, 7, Vista (32/64 bity)

Strona promocji Mcafee Antivirus Plus

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish