Nowy jv16 Power Tools za darmo przez 60 dni

Dodane przez kair4 - pt., 08/31/2018 - 17:08
darmowy jv16 PowerTools

jv16 PowerTools 2017 jeden z lepszych programów do pełnej optymalizacji i konserwacji systemu Windows. Jest doskonałą alternatywą dla CCleanera czy AVG TuneUp Utilities. Narzędzie w pełnej wersji jest dostępne za darmo na stronie producenta z 60 dniową licencją. Żeby pobrać plik wystarczy podać imię, nazwisko oraz maila.

jv16 PowerTools ma dwa tryby pracy. Prosty przeznaczony do zautomatyzowanych procesów konserwacji i zaawansowany, który kierowany jest do bardziej ogarniętych użytkowników. Posiada rozbudowane narzędzia umożliwiające przeprowadzanie wielu operacji w rejestrze systemowym. Wbudowane funkcje pozwalają na podgląd i usuwanie zainstalowanych w systemie programów, zmianę uruchamianych procesów w Start Menu, usuwanie pozostałości po instalowanych niegdyś programach.

Dzięki bardzo dokładnej wyszukiwarce rejestru, znajdzie w systemie każdy zagnieżdżony piliki i usunie go. Ponadto posiada stałe monitorowanie rejestru, zarządza typami plików, wyszukuje i usuwa duplikaty plików, naprawia Menu Start, czyści listy historii, tworzy kopie bezpieczeństwa oraz chroni przed złośliwym oprogramowaniem.

Program umożliwia automatyczne usuwanie wielu aplikacji na raz bez ingerencji w system. Mechanizm doskonale się sprawdza w przypadku odinstalowywania niepotrzebnych komponentów, które często instalowane są w nowych komputerach. Mechanizm sprawdza się w każdym przypadku usunięcia niechcianego oprogramowania. Oprócz tego znajdziemy wydajny silnik oczyszczania rejestru i możliwość wyszukiwania duplikatów.

Program posiada polskie tłumaczenie interfejsu.

OS: Windows XP, Vista, 7, 8, 10 (32/64)

Instalator z 60 dniową pełna wersją testową oprogramowania jv16 PowerTools można pobrać z oficjalnej strony twórców. Podajemy nazwę użytkownika i adres E-mail, pod który otrzymacie wiadomość zwrotną z numerem seryjnym potrzebnym do aktywacji narzędzia. https://www.macecraft.com/download/

kategoria
Polish