Steganos Online Shield 2018 dobry VPN za darmo z rocznym kluczem

Dodane przez kair4 - śr., 08/29/2018 - 23:35
Steganos Online 2018

Steganos Online Shield z licencją na rok w darmowej promocji. Jest to jeden z lepszych programów zapewniający bezpieczeństwo i maksimum anonimowości użytkownika w sieci. Online Shield to zaawansowana aplikacja, która łączy w sobie kilka modułów zwiększających ochronę komputera. Zabezpiecza przed różnego rodzaju atakami, programami śledzącymi, phishingiem czy wirusami.

Blokuje wyświetlane na stronach banery reklamowe, doskonale maskuje adres IP i sprawia że jesteśmy całkowicie anonimowi. Zabezpiecza dane za pomocą zaawansowanych algorytmów szyfrujących AES-256-bit. Algorytm szyfrujący chroni zainstalowane aplikacje, rozmowy prowadzone przez komunikatory (również wideo konferencje), hasła logowań na stronach czy odbieranie poczty e-mail.

Technologia oprogramowania Steganos Online Shield VPN posiada wbudowany firewall monitorujący domową sieć LAN i WIFI, program antywirusowy, blokadę podejrzanych użytkowników i witryn czy próby wyłudzenia danych. Program zapewnia stuprocentową anonimowość użytkownika w Internecie, co pozwala bezpiecznie logować się na konta bankowe, korzystać z karty płatniczej czy wykonywać przelewy pieniężne. Doskonale sprawdza się w momencie otrzymania blokady na forum lub stronie www.

Wystarczy włączyć serwer VPN, ustawić tryb przekierowania na inne państwo i można dalej korzystać z witryny na której IP zostało zbanowane. Aplikacja dostępna w dwóch wersjach - trial z ograniczonym transferem do 500 MB miesięcznie i premium (w obecnej promocji) do 2 GB miesięcznego transferu.

Klucz z roczną licencją otrzymasz na stronie promocji po wpisaniu adresu e-mail (patrz link na dole). Producent wyśle wiadomość zwrotną z numerem seryjnym i linkiem downloadu. Do uzyskania licencji z numerem seryjnym możemy użyć darmowej tymczasowej skrzynki mailowej https://temp-mail.org/

Brak polskiego tłumaczenia, wersja pełna przeznaczona tylko do domowego użytku.

OS: Windows XP, Vista, 7, 8, 10

Strona promocji i rejestracji https://www.steganos.com/specials/

kategoria
Polish