Zgarnij za darmo klucz do WinOptimizer 2018 od Ashampoo

Promocja Ashampoo WinOptimizer 2018

WinOptimizer jak nazwa wskazuje jest programem do pełnej optymalizacji systemu Windows. Narzędzie oprócz przeprowadzania podstawowych zabiegów konserwacyjnych, również sprawdza się w dziedzinie bezpieczeństwa Windowsa.

Blokuje usługi odpowiedzialne za telemetrię czy komunikację naszego komputera z serwerami Microsoft. Wyłącza Cortanę oraz inne funkcję powszechnie uznawane za niepotrzebne lub w znacznym stopniu wpływające na prywatność. Dzięki programowi Ashampoo całkowicie wyeliminujemy procesy inwigilacji, przez co nasz Windows nabierze świeżego oddechu i będzie działał o wiele szybciej i sprawniej.

WinOptimizer solidnie wykona defragmentację dysku, wyczyści rejestr, naprawi błędy systemu, załata dziury w Windowsie, usunie złośliwe wtyczki szpiegujące, zoptymalizuje i przyspieszy Internet. Automatycznie wyczyści dane przeglądania stron WWW, historię wraz ciasteczkami, a nawet posiada moduł optymalizacji karty graficznej przydatny podczas grania. Dodatkowo znajdziemy zaawansowane funkcje ustawień systemowych dla bardziej wymagających użytkowników. Przy pomocy tych funkcji wykonamy kopie zapasowe systemu, naprawimy krytyczne błędy w Windows oraz można zarządzać bibliotekami plików rejestru.

Pełna wersja programu Ashampoo WinOptimizer 2018 dostępna za darmo w promocji. Licencję z kluczem dostaniesz po rejestracji na stronie producenta. W polu zgłoszenia wpisujesz adres mail i wysyłasz zgłoszenie. Na podany adres otrzymasz wiadomość zwrotną z numerem seryjnym aktywacji narzędzia. Obsługa Ashampoo WinOptimizer jest łatwa i nieskomplikowana, program ma przyjazny interfejs z polskim tłumaczeniem.

OS: Windows 10, 8, 7, Vista [32/64]

Pobierz Ashampoo WinOptimizer 2018

Zgarnij klucz i wyślij zgłoszenie

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish