Bądź w zasięgu gdziekolwiek jesteś

Dodane przez kair4 - pon., 11/12/2018 - 12:06

Polacy coraz chętniej i częściej podróżują. Wiele osób na stałe wyjeżdża za granicę w celach zarobkowych, inni przeprowadzają się czasowo lub na stałe całymi rodzinami. Poza tym kusi wakacyjna praca, wymiany studenckie czy też po prostu zwiedzanie. Jednym z częściej wybieranych kierunków jest Wielka Brytania. To kraj, w którym można zrealizować swoje plany, a możliwości edukacyjne czy zawodowe są nieograniczone.

Pakiet Avira Prime za darmo na 90 dni

Dodane przez kair4 - pt., 11/09/2018 - 08:54

Pakiet Avira Prime to ekskluzywna usługa, która pozwala w wygodny sposób instalować różne oprogramowanie na dowolnym sprzęcie. Zarządzanie scentralizowanym pulpitem działa na wszystkich urządzeniach z Windows, Mac, Android czy iOS. W pakiecie premium otrzymujemy możliwość instalacji wszystkich programów i narzędzi, które zwiększają bezpieczeństwo w zakresie ochrony antywirusowej, prywatności i wydajności sprzętowej. W ofercie oprócz płatnych programów, znajdziemy też kilka bardzo dobrych darmowych.

Pixarra Paint Studio licencja za darmo

Dodane przez kair4 - wt., 11/06/2018 - 13:17

Pełna wersja programu Paint Studio w darmowej promocji z legalnym kluczem. Narzędzie pozwala tworzyć znakomite kolorowe kompozycje obrazów, które można dowolnie komponować jak profesjonalny artysta malarz. Do modyfikacji i edycji grafik, możemy użyć dostępnych narzędzi o różnych grubościach kresek m.in: efekt pędzla, flamastra, ołówka, długopisu, kredy, kredek czy węgla drzewnego.

Zemana Mobile Antivirus Premium za darmo klucz na rok

Dodane przez kair4 - czw., 11/01/2018 - 12:30

Darmowa promocja programu antywirusowego Zemana Mobile Antivirus w wersji premium z rocznym kluczem licencyjnym. Aplikacja przeznaczona dla telefonów komórkowych i innych urządzeń przenośnych z systemem operacyjnym Android.

Zemana Mobile Antivirus posiada wyśmienitą skuteczność wykrywania różnego rodzaju zagrożeń. Oprogramowanie chroni użytkownika przed wirusami, atakami sieciowymi, próbami wyłudzeń wrażliwych danych oraz innymi złośliwymi aplikacjami szpiegowskimi.

Pobierz WinPE 10 2018 ISO nowe wydanie płyty ratunkowej

Dodane przez kair4 - pon., 10/29/2018 - 05:33

Najnowsze wydanie płyty ratunkowej WinPE 10-8 na rok 2018, której autorem jest Sergei Strelec. Oprogramowanie pozwala diagnozować i naprawiać uszkodzony system operacyjny Windows. Jest to zintegrowany gotowy zestaw z programami, które autor przygotował specjalnie dla systemów Microsoft Windows 10 i 8 z architekturą 32/64 Bity.

Bootowalna płyta diagnostyczo-ratunkowa zawiera skonsolidowany zestaw narzędzi diagnostycznych dla:

MegaBonus darmowa aplikacja typu cashback na zakupy online

Dodane przez kair4 - ndz., 10/28/2018 - 21:19

MegaBonus to darmowa aplikacja dla urządzeń mobilnych z systemem Android, dzięki której zaoszczędzisz pieniądze dokonując zakupów w sklepach internetowych. Jednym słowem - program pozwala odzyskać część wydanych pieniędzy za zrealizowane zakupy online.

Narzędzie obsługuje ponad 1500 największych znanych światowych sklepów z branży e-commerce. Z pewnością znajdzie uznanie u wielu klientów, którzy chcą zaoszczędzić trochę grosza. Żeby otrzymywać zwroty kasy, należy zainstalować aplikację na urządzeniu i kliknąć przycisk Aktywacji.

Kamera GoPro Hero 7 – co musisz wiedzieć o nowym produkcie

Dodane przez kair4 - sob., 10/27/2018 - 20:52

Kamery GoPro szturmem zajęły rynek kamerek sportowych i niezmiennie pozostają liderem w tej kategorii. Wydawać się może, że ogromna ilość tańszych zamienników z Chin stanowił dla marki zagrożenie. Jednak model Hero7 GoPro pokazał, że jeśli chodzi o jakość to są niepokonani.

Kamerka sportowa o doskonałych parametrach nagrywania, kompatybilna z wieloma akcesoriami, które nie są dostępne dla tańszych zamienników - zdobyła nowe rzesze fanów. A sama marka, utrzymując poziom jest najczęściej polecanym producentem tego rodzaju sprzętu.

Warframe fantastyczna kosmiczna strzelanka RPG

Dodane przez kair4 - sob., 10/27/2018 - 04:36

Warframe to znakomita gra sieciowa typu Free to Play. Kierowana do fanów gier akcji z futurystycznymi elementami świata fantastyki. Produkcje można zakwalifikować do bardzo dynamicznych strzelanek RPG o charakterze zręcznościowym. Gra tworzona jest przez legendarne studio Digital Extremes, oparta o autorski, niezwykle wydajny silnik graficzny The Evolution. Zaletą tej produkcji jest bardzo dobra optymalizacja systemu oraz świetna oprawa graficzna.

SAO Legend darmowa gra dla fanów anime

Dodane przez kair4 - sob., 10/27/2018 - 00:52

SAO Legend jest darmową grą przeglądarkową typu MMORPG, kierowana do wszystkich miłośników anime i nie tylko. Produkcja w większości oparta o również bardzo popularną i chętnie grywalną grę - Sword Art Online. Udział w rozgrywce polega na ciągłym odkrywaniu i poznawaniu magicznego wirtualnego świata. Podczas zmagań będziemy walczyć, zbierać walutę, zdobywać trofea i ulepszenia broni czy przeżywać fantastyczne przygody, a nawet rozterki.

CrossOut darmowa gra z autami bojowymi ze świata Mad Max

Dodane przez kair4 - śr., 10/24/2018 - 22:52

CrossOut to znakomita darmowa gra akcji typu MMO, w której można konstruować pojazdy bojowe wyglądające jak w kultowym filmie Mad Max. Obecnie należy do bardzo grywalnych rozgrywek z 4 milionami graczy na serwerach. Cała sceneria nawiązuje do postapokaliptycznego świata jaki przetrwał po wojnie atomowej. Głównym zadaniem rozgrywki jest atakowanie wroga i niszczenie innych pojazdów jakie napotkamy na swojej drodze.