CCleaner Professional klucz za darmo w promocji

CCleaner Professional z kluczem

CCleaner Professional pełna wersja programu z kluczem w darmowej promocji. Obecnie uważany za jedno z lepszych narzędzi do przeprowadzania konserwacji i czyszczenia systemu operacyjnego Windows. Z pomocą CCleanera pozbędziemy się z rejestru niepotrzebnych plików i zalegających starych śmieci, które spowalniają system.

 

Dostępna wersja, posiada rozszerzone funkcje do prawidłowego i bezpiecznego wykonania optymalizacji. Z pomocą narzędzia można szybko przeskanować i usunąć stare biblioteki, skrypty, zalegające klucze czy wyczyścić ciasteczka wraz historią przeglądania stron.

 

CCleaner-Professional-Edition

 

Włączenie funkcji Clean spowoduje, że program zacznie automatycznie wykonywać wstępną analizę wyszukiwania śmieci. Funkcja Clean potrafi usunąć nawet kilka GB śmieci i pozostałości zalegających w rejestrze. Oprócz tego naprawia wadliwe biblioteki, posiada moduł poprawy wydajności pracy komputera, zaawansowany menadżer usuwania programów i zarządza auto startem.

 

Warunki promocji i instalacja

 

Program CCleaner Professional dostępny jest za darmo w promocji z publicznym kluczem. Pobierz program ze strony producenta,zainstaluj i wpisz załączony numer seryjny i użytkownika. Posiada łatwy w obsłudze interfejs w języku polskim.

 

OS: Windows 10, 8, 7, XP [32/64 BIT]

 

Użytkownik: COMPUTERBILD

Klucz licencji: P9WV-AFZU-4EW8-HAM9-QWHF

 

Pobierz program: CCleaner Professional Edition

Comments

Działa przy wyłączonym internecie później włączasz Internet i chula

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish