IObit Driver Booster Pro w promocji z legalnym kluczem

Dodane przez kair4 - sob., 08/24/2019 - 12:30
IObit Driver Booster Pro 5.2 klucz w prezencie

Pobierz nową wersję Driver Booster Pro z kluczem na 6 miesięcy w promocji. Licencja jest całkowicie legalna udostępniona przez firmę IObit w celach reklamowych, więc bez obaw można używać programu na komputerach.

Narzędzie bezpiecznie aktualizuje w systemie Windows stare sterowniki komputera. W momencie pierwszego uruchomienia, zaczyna skanować system i sprawdza wszystkie drivery. Dodatkowo aktualizuje ważne aplikacje potrzebne do prawidłowego funkcjonowania systemu. Pobiera z sieci składniki takie jak: Flash Palyer, Adobe Reader, Visual Studio, Unity i inne...

Oprogramowanie skanuje zainstalowane drivery, ważne składniki oprogramowania, następnie wyszukuje na serwerach producentów najnowszych wersji i instaluje na komputerze. Driver Booster jest bezpieczny w użyciu, przed każdą aktualizacją wykonuje kopię zapasową sterowników, żeby w razie napotkanych problemów można było szybko przywrócić poprzednie ustawienia. Oprócz tego posiada klika ciekawych funkcji, m.in naprawia w komputerze: złą rozdzielczość ekranu, błąd lub brak dźwięku, usuwa awarię połączeń sieciowych, naprawia błędy systemowe w urządzeń, czyści odłączone urządzenia do portów USB.

Obsługa programu jest dziecinnie prosta, nie wymaga jakieś specjalistycznej wiedzy, dlatego mogą go używać nawet mniej zaawansowani użytkownicy. Wszystkie czynności są wykonywane automatycznie za jednym kliknięciem. Aplikacja posiada polskie tłumaczenie, ma bardzo elegancki interfejs i jest kompatybilna z wszystkimi systemami Windows.

Instalacja oprogramowania Driver Booster

1. Pobierz program free ze strony Download Driver Booster Pro 6 pl

Alternatywny mirror downloadu Driver Booster Pro z kluczem

2. Zainstaluj na komputerze.

3. Kliknij zakładkę w prawym dolnym rogu" Zarządzanie licencją"

4. Wpisz klucz: D443F-73990-159C4-B53B6, B8762-11185-02A55-8EBB6 lub F0C6B-E3CDD-1FF7B-70146

5. Ciesz się pełną wersją Driver Booster Pro przez pół roku.

OS: Windows 10, 8, 7, Vista, XP [32/64 bity]

Comments

Działa działa :D

B8762-11185-02A55-8EBB6 dziala

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish