Telefony z linii Samsung Galaxy 2018

telefon komorkowy samsung galaxy

Nie jest tajemnicą, że firma Samsung radzi sobie dobrze na rynku artykułów elektronicznych już od kilku lat. W ich ofercie możemy znaleźć zarówno sprzęt RTV, nowocześnie wyposażone przedmioty do kuchni czy sprzęt chemiczny i samochodowy, czyli krótko mówiąc – dla każdego coś dobrego. Tymczasem prześledźmy, jakie telefony przygotowali dla nas producenci firmy Samsung na 2018 r.

Telefony produkowane przez koreański koncern elektroniczny uchodzą za wytrzymałe i warte swojej ceny. Ich parametry ulegają modernizacji wraz z oczekiwaniami konsumentów. Kogo z nas nie ciekawią najnowsze reklamy telefonów, w których firmy prześcigają się o to, kto zaproponuje wydajniejszą baterię, wytrzymalszy procesor, lepszy aparat czy design wyższej klasy? W rzeczy samej smartfony Samsung Galaxy idą z biegiem czasu i z roku na rok są prezentowane w coraz to ciekawszych odsłonach. Poznajmy niektóre z nich.

Smartfony Samsung Galaxy – co nowego?

W 2018 r. branża elektroniczna postawiła przede wszystkim na zmiany w wyglądzie, wyświetlaczu, procesorze, jak i ochronie – w modelach z linii A6 i A6+ telefon możemy odblokować za pomocą skanu tęczówek i odczytu rysów naszej twarzy. Niezaprzeczalne, że to całkiem interesująca nowinka techniczna. Modernizacji uległy także aparaty i ich funkcje – w przypadku smartfona Galaxy S9+ otrzymujemy tylny aparat z podwójną przesłoną o rozdzielczości 12 MP, która pozwala na dostosowanie ilości światła do fotografowanej osoby, rzeczy czy sytuacji.

Wewnętrzna pamięć telefonu to 64 GB, które możemy rozszerzyć o kolejne 400 jednostek za pomocą karty micro–SD. Spora pojemność telefonu przyda się osobom, które lubią kolekcjonować zdjęcia, filmy, muzykę czy korzystać z różnych aplikacji. A skoro o nich mowa, to do ich użytkowania potrzebny jest wydajny procesor.

Najnowsze modele Samsung Galaxy mogą pochwalić się procesorem Exynos 9810, który składa się ośmiu rdzeni podzielonych kolejno na dwa czterordzeniowe moduły. Te mocno technologiczne dane w praktyce sprowadzają się do tego, że telefon działa na najwyższych obrotach.

Ile kosztują najnowsze modele Samsunga?

Jak to bywa z produktami różnorakiego pokroju, telefony z linii Galaxy kosztują sporo w czasie premiery, jak i kilka miesięcy po ich wprowadzeniu na rynek. Potem cena zaczyna stopniowo spadać, więc jest to dobry czas na zakup dla tych, którzy nie mogą wyłożyć sporej gotówki od razu. W początkowym okresie świeżości za telefon Galaxy S9+ zapłacimy około 4000 zł.

Zaprezentowany został w lutym, więc już teraz można go nabyć za 2700 zł w niektórych ofertach rekomendowanych sklepów internetowych. Młodszy od niego o dwa miesiące model A8 w przedsprzedaży kosztował więcej niż 2000 zł, teraz znajdziemy go na półkach sklepowych już za 1500 zł. Z pewnością smartfony Samsung Galaxy przygotowane na ten rok mają do zaprezentowania wiele ciekawych funkcji, jednakże pamiętajmy, że to nie koniec 2018 r. Być może północnokoreański koncern technologiczny jeszcze czymś nas zaskoczy?

Artykułowi patronuje serwis telefonów z Krakowa : Prestige GSM

Comments

Rynek telefonów mocno ewoluuje. Jednak jeżeli zainwestujemy w dobry aparat - mamy go 3-4 lata. Dlatego czasami warto skorzystać bo różnie bywa i przydaje się naprawa telefonów. Ja uszkodziłem swojego samsunga po gwarancji i pomógł mi http://www.emitel.info polecam

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish