Promocja Loaris Trojan Remover z darmowym kluczem na poł roku

Loaris Trojan Remover

Loaris Trojan Remover dostępny w darmowej promocji z kluczem na 6 miesięcy. Jest to zaawansowany skaner antywirusowy, który usunie z komputera prawie każde zagrożenie. W momencie pierwszego uruchomienia aktualizuje bazy wirusów oraz wykonuje pełny skan dysków. Sprawdza zainstalowane wcześniej aplikacje, podłączone przenośne nośniki danych i analizuje pluginy zainstalowane w przeglądarkach. Loaris wyszukuje podejrzane niebezpieczne wirusy m.in: Adware, konie trojańskie, Spyware, Hijack, robaki, złośliwe programy czy Malware.

W momencie wykrycia niebezpiecznego kodu, sygnalizuje informację o wykryciu dźwiękiem. Narzędzie po wykonaniu procesu skanowania przenosi zainfekowane pliki do kwarantanny lub całkowicie usuwa z komputera.

Dodatkowo tworzy raporty, które można zapisać lub wyeksportować do chmury. Pełna wersja programu dostępna jest w darmowej promocji dla jednego stanowiska.

Żeby skorzystać z oferty, należy pobrać instalator programu i zainstalować program na komputerze. Wpisujemy mail i wysyłamy. Licencja z kluczem aktywuje się automatycznie na 180 dni. Klucz z numerem seryjnym jest przypisany do profilu, który został utworzony na stronie producenta. Program posiada polską wersję językową.

Uwaga okres instalacji programu wygasa automatycznie z datą  kończącą ofertę promocji

OS: Windows 10, 8, 7, Vista [32/64]

Pobierz program

Comments

chcę przetestować program słyszałem że jest dobry

sprawdzałem prace uczniów online i łyknąłem trojana, muszę usunąć to badziewie

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish