SoftOrbits Photo Editor – klucz w promocji

Full wersja programu SoftOrbits Photo Editor dostępna za darmo w promocji. Żeby otrzymać licencję należy podać na stronie producenta adres mail, pod który zostanie wysłany klucz z numerem seryjnym. Aplikację pobierzecie z naszej strony. Folder spakowany archiwum .Zip, w którym znajduje się instalator oraz dokument tekstowy z linkiem do promocji.

Photo Editor służy do retuszowania i edytowania fotografii cyfrowych. Posiada bardzo rozbudowane narzędzia, które sprawią, że obrabiane grafiki będą perfekcyjne. Oprogramowanie jest proste w obsłudze i posiada zaawansowane możliwości jakie można znaleźć w najlepszych płatnych softach tego typu.

W programie dodano niezbędne pluginy potrzebne do zawodowej edycji i retuszu zdjęć, których często używają profesjonaliści zajmujący się fotografią. Za pomocą narzędzia można usuwać niedoskonałości skórne, naprawiać uszkodzone fotografie cyfrowe czy usuwać niepotrzebne detale ze zdjęć.

SoftOrbits Photo Editor edycjaSoftOrbits Photo Editor obrobka zdjec

Dużą zaletą Photo Editor jest prosty w obsłudze interfejs użytkownika, dzięki czemu nawet mniej doświadczone osoby nie będą mieć problemów z jego obsługą.

Program działa z systemami Windows: 10, 8,1, 8, 7, Vista, XP ( 32 i 64 bity).

Pobierz: SoftOrbits Photo Editor i zainstaluj program - http://download.softorbits.com/files/PhotoEditor-Setup.exe

Nazwa użytkownika - SoftOrbits Photo Editor

Wpisz w pole rejestracji publiczny klucz licencji - EDT1-ABSMH-LHKEX-LTHCB

Comments

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish