Adguard Premium kluczem na 6 miesięcy

Program AdGuard w wersji premium dostępny za darmo w promocji z legalnym kluczem ważnym przez pół roku. Aplikacja należy do jednych z lepszych płatnych programów chroniących użytkownika podczas przeglądania Internetu. Skutecznie blokuje niepożądane strony i reklamy.

AdGuard doskonale radzi sobie z wszelkimi próbami instalacji na komputerze oprogramowania szpiegowskiego, adware, spamu i malware. Dodatkowo blokuje większość reklam wyświetlanych także na szyfrowanych stronach "https".

W przeciwieństwie do darmowych wtyczek takich jak: Adblock czy Ad Muncher, działa znakomicie i spisuje się doskonale zapewniając użytkownikowi pełen komfort podczas surfowania po sieci. Aplikacja po zainstalowaniu automatycznie integruje się z każdą przeglądarką i od pierwszych chwil zaczyna monitorować wszystkie akcje wykonywane w sieci przez użytkownika.

Adguard Premium v 5

Mottem przewodnim twórców oprogramowania jest hasło: Dbaj o swoją psychikę, uwolnij się od reklamowego syfu w Internecie. Uwaga licencja po zainstalowaniu działa przez 6 miesięcy roku. W folderze spakowana jest wersja z instalatorem online. Wystarczy pobrać program i zainstalować na komputerze.

Windows 10 / 8.1 / 8 / 7 / Vista / XP [32|64-bit]

Comments

Proszę o kod licencji i o program do pobrania Adguard Premium Free na 6 lub 12 miesięczny. Będę bardzo wdzięczny za ten super blocker.

Proszę o kod licencji i o program do pobrania Adguard Premium Free na 6 lub 12 miesięczny. Będę bardzo wdzięczny za ten super blocker.

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish