Malwarebyte Premium klucz za darmo w promocji

Malwarebyte Premium

Pełna wersja Malwarebytes Premium dostępna w darmowej promocji z kluczem na 3 miesiące. Program jest doskonałym narzędziem wypełniającym ochronę komputera. Jego główną zaletą są częste aktualizacje baz wirusów oraz bardzo dobry skaner, który potrafi wyszukać głęboko zagnieżdżone wirusy w rejestrze. Dodatkowo monitoruje wszelkie akcje jakie wykonujemy w internecie, w momencie wykrycia zagrożenia blokuje podejrzane pliki czy strony.

 

Chroni komputer przed złośliwym oprogramowaniem, phishingiem, atakami hackerów, robakami, dialerami, Trojanami, rootkitami, malware, spyware, exploitami i innymi niebezpieczeństwami. Program jest tak skuteczny, że potrafi wykryć wirusy nawet, gdy mamy zainstalowany dobry wysokiej klasy program antywirusowy.

 

Narzędzie jest bardzo proste w obsłudze, oferuje trzy tryby skanowania - szybki, pełny i błyskawiczny. Codziennie pobiera aktualizacje, może funkcjonować jednocześnie z innymi programami antywirusowymi, jest doskonałym uzupełnieniem ochrony komputera.

 

Instalacja i zasada promocji

 

Program Malwarebytes w wersji Premium dostępny za darmo z pełną 3 miesięczną licencją. Żeby otrzymać klucz, należy na stronie producenta wypełnić krótki formularz, podając imię, nazwisko oraz e-mail i wysyłamy zgłoszenie. Na podany adres mailowy firma Malwarebytes wyśle klucz do rejestracji programu. Następne pobieramy program ze strony producenta i wpisujemy otrzymaną licencję w polu rejestracji.

 

Działa z Windows: XP / Vista / 7 /8/10 [32,64]

Strona promocji https://www.malwarebytes.com/adwcleaner-offer/

Comments

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish