Pobierz Advanced System Care Pro z licencją na 6 miesięcy

Advanced System Care 11.3 Pro

Nowa promocja Advanced System Care Pro, jednego z lepszych narzędzi do kompleksowej optymalizacji i konserwacji systemu Windows. Pełną wersję można testować przez pół roku w ramach specjalnej darmowej oferty promocyjnej. Promocja ma określony czas na aktywację klucza. W momencie wygaśnięcia, pozostanie możliwość korzystania z 30 dniowej wersji próbnej, lub darmowej z ograniczeniami. 

 

W nowej wersji System Care znajdziemy kilka przydatnych funkcji m.in: ochrona w czasie rzeczywistym przed oprogramowaniem szpiegowskim, blokada śledzenia przeglądarki - czyści automatycznie ślady po zamknięci przeglądarki. Pełna ochrona surfowania w Internecie, blokuje wyświetlanie uporczywych reklam i przyspiesza przeglądanie stron WWW. Funkcja FaceID chroni komputer przed włamaniami, dzięki identyfikacji rozpoznawania twarzy.

 

Monitoruje stronę główną przeglądarki, usuwa wszelkie próby zmian dokonywane przez nieautoryzowane wtyczki i pluginy, które próbują inwigilować lub kopać krypto waluty. Ochrona DNS zapobiega modyfikacją ustawień usługi przez złośliwe programy. Absolutną nowością jaką możemy znaleźć w Advanced System Care Pro to przywracanie usuniętych plików z kosza systemowego.

 

Program potrafi przywrócić wszystkie pliki, które chcący lub niechcący, trwale usunęliśmy z dysku. Kolejną ciekawą funkcją godną uwagi jest lekarz dysku, który przeprowadza pełną analizę i naprawia uszkodzone sektory, dzięki czemu nasz dysk będzie pracował szybciej i sprawniej.

 

Najważniejsze funkcje oprogramowania

 

 • Optymalizacja pamięci RAM, zwalnia procesy i przyspiesza działanie komputera
 • Wykonuje analizę i aktualizację łatek systemowych
 • Czyści aplikacje paska narzędziowego
 • Usuwa i czyści śmieci zalegające w rejestrze systemu Windows
 • Zarządza programami w Menu Autostart
 • Chroni przed oprogramowaniem szpiegującym
 • Blokuje złośliwe reklamy
 • Usuwa z przeglądarki podejrzane wtyczki
 • Naprawia System
 • Wykonuje kopie bezpieczeństwa
 • Pozwala bezpiecznie surfować po stronach WWW
 • Wykonuje automatyczną konserwację i optymalizację systemu za jednym kliknięciem
 • I wiele więcej...

 

Narzędzie dostępne jest w ramach darmowej oferty promocyjnej. Klucz licencji jest udostępniony jeden dla wszystkich osób chcących sprawdzić działanie programu od Iobit.

 

Zainstaluj program na komputerze, wpisz w pole aktywacji numer seryjny produktu. Licencja z limitowaną rejestracją, ważna do połowy bieżącego roku. Akcja promocyjna ma określony czas. Narzędzie obsługuje wiele języków w tym język polski.

 

OS: Windows XP, Vista, 7, 8, 10 [32/64 BIT]

#Pobierz Advanced System Care Pro

Publiczny klucz z nr seryjnym: EAD9D-26AAF-7D135-2783N

Comments

Od jakiegoś czasu mój PC z systemem Win XP HE często zawiesza się. Poszukuję programu "naprawczego". Jeżeli zainstalowanie Advanced SysteCare Pro Free Edition na 6-mcy sprawdzi się /tzn. pomoże/ to będę później chciał przejść na pełną wersję.

Od jakiegoś czasu mój PC z systemem Win XP HE często zawiesza się. Poszukuję programu "naprawczego". Jeżeli zainstalowanie Advanced SysteCare Pro Free Edition na 6-mcy sprawdzi się /tzn. pomoże/ to będę później chciał przejść na pełną wersję.

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish