Advanced System Care Pro 8.2 – Klucz na 6 miesięcy

Advanced System Care w wersji profesjonalnej to wszechstronne narzędzie do czyszczenia, konserwacji i optymalizacji komputera z systemem operacyjnym Windows. Program dostępny w promocji z legalnym kluczem ważnym przez 180 dni. Wystarczy pobrać instalator ze strony producenta i wpisać w pole rejestracji załączony numer seryjny produktu. Uwaga licencja ma określony czas aktywacji i ważność.

W najnowszym wydaniu znajdziemy wbudowany program antywirusowy oparty o technologię BitDefender i wiele pomocnych funkcji pozwalających wyczyścić i przyspieszyć działanie komputera. Twórcy zadbali nie tylko o atrakcyjny wygląd, ale znacznie uprościli obsługę oprogramowania i przystosowali do obsługi mniej zaawansowanych użytkowników.

W nowej odsłonie dodano moduły takie jak: New Protect sprawującym ochronę przeglądarki internetowej, Plugin Toolbar Cleaner – usuwa z przeglądarek uciążliwe śmieciowe instalatory czy dodatki, które często instalują się wraz z darmowym oprogramowaniem podmieniając strony startowe.

Ponadto w programie udoskonalono narzędzia czyszczące rejestr systemu, ulepszono plugin do defragmentacji dysków SSD, menadżer odinstalowania aplikacji, funkcję wyłączania zbędnych programów startowych, wtyczkę Smart RAM do optymalizacji pamięci komputera, narzędzie do szybkiej konserwacji i wiele więcej.

Twórcy Advanced SystemCare Ultimate 8 postarali się nie tylko o lepszą funkcjonalność produktu, ale poprzez dodanie pakietu antywirusowego znanej firmy, zadbali o większe bezpieczeństwo. W powiązaniu dwóch produktów powstało bardzo dobre oprogramowanie do ochrony i optymalizacji systemu operacyjnego.

IObit Advanced SystemCare Pro v

Uwaga program nie jest przeznaczony do sprzedaży na Allegro czy innych serwisach handlowych, nie posiada wsparcia online i działa tylko na 1 stanowisku. Jeśli masz 2 komputery w sieci musisz zdecydować, na którym będziesz używał aplikacji.

Akcja promocyjna zakończona.

Windows:10 / 8.1 / 8 / 7 / Vista / XP 32|64-bit

Pobierz program:Advanced System Care Pro 8.2

Comments

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish