AVG IS 2018 klucze dla Windows

Nowa edycja popularnego pakietu antywirusowego AVG Internet Security 2018 dostępna w darmowej promocji z legalną licencją ważną przez rok czasu. Oferta kierowana jest tylko do nowych użytkowników, którzy nigdy wcześniej nie korzystali z promocji AVG. Program stanowi kompletną ochronę oraz posiada wiele przydatnych mechanizmów zwiększających bezpieczeństwo komputera i sieci.

Do najważniejszych funkcji można zaliczyć moduł skanera zagrożeń, rezydentną ochronę, która działa w czasie rzeczywistym, monitoring Internetu, ochrona przed włamaniami i próbami kradzieży, jak również zabezpiecza wykonywanie transakcji finansowych m.in zakupy w sklepach internetowych czy operacje finansowe w bankach.

Doskonale blokuje różnego rodzaju wirusy, ataki hackerów, malware, spyware i chroni przed inwigilacją podczas przeglądania stron WWW. Chroni przed zainfekowanymi stronami WWW, pobieraniem plików czy zagrożeniami pochodzącymi z komunikatorów internetowych. Wykrywa w czasie rzeczywistym ukryte w instalatorach złośliwe oprogramowanie szpiegujące.

W najnowszej wersji nie zmieniono wyglądu interfejsu poza kilkoma drobnymi szczegółami. Program jest kompatybilny z najnowszym systemem Windows 10 jak również starszymi wersjami. Posiada obsługę języka polskiego, ma ładnie zaprojektowany czytelny interfejs, jest lekki i nie obciąża systemu podczas pracy.

Oferta kierowana jest do nowych użytkowników, którzy nie korzystali z promocji AVG 2018. Żeby skorzystać z promocji, należy pobrać instalator, zainstalować program na komputerze i aktywować licencję wpisując załączony poniżej klucz. Oprogramowanie automatycznie odblokuje pełną wersję na rok czasu.

OS: Windows XP, Vista, 7, 8, 10 [32/64 BIT]

#Pobierz AVG Internet Security 2018

Więcej kluczy do AVG IS 2018, może się przyda komuś **************************

Dodaj komentarz

Czysty tekst