Na Telefon

Wszystko co związane urządzeniami mobilnymi z Android, Windows Mobile czy Apple.

Centrala PBX dla osób prywatnych

Dodane przez kair4 - pon., 12/10/2018 - 13:52

Centrala PBX wyłącznie dla firm i to tych dużych? Oczywiście, że nie! Z telefonii VoIP może korzystać dziś każdy. Wiele firm, nawet tych małych decyduje się na obniżenie kosztów poprzez korzystanie z centrali IP, ale nie tylko one. Coraz więcej klientów indywidualnych decyduje się na takie rozwiązanie. Dlaczego? Ponieważ jest ono wygodniejsze i znacznie tańsze.

Zemana Mobile Antivirus Premium za darmo klucz na rok

Dodane przez kair4 - czw., 11/01/2018 - 12:30

Darmowa promocja programu antywirusowego Zemana Mobile Antivirus w wersji premium z rocznym kluczem licencyjnym. Aplikacja przeznaczona dla telefonów komórkowych i innych urządzeń przenośnych z systemem operacyjnym Android.

Zemana Mobile Antivirus posiada wyśmienitą skuteczność wykrywania różnego rodzaju zagrożeń. Oprogramowanie chroni użytkownika przed wirusami, atakami sieciowymi, próbami wyłudzeń wrażliwych danych oraz innymi złośliwymi aplikacjami szpiegowskimi.

MegaBonus darmowa aplikacja typu cashback na zakupy online

Dodane przez kair4 - ndz., 10/28/2018 - 21:19

MegaBonus to darmowa aplikacja dla urządzeń mobilnych z systemem Android, dzięki której zaoszczędzisz pieniądze dokonując zakupów w sklepach internetowych. Jednym słowem - program pozwala odzyskać część wydanych pieniędzy za zrealizowane zakupy online.

Narzędzie obsługuje ponad 1500 największych znanych światowych sklepów z branży e-commerce. Z pewnością znajdzie uznanie u wielu klientów, którzy chcą zaoszczędzić trochę grosza. Żeby otrzymywać zwroty kasy, należy zainstalować aplikację na urządzeniu i kliknąć przycisk Aktywacji.

ESET Mobile Security Premium za darmo klucz na rok

Dodane przez kair4 - czw., 10/11/2018 - 00:16

Pełna wersja aplikacji ESET Mobile Security Premium dostępna w darmowej promocji z kluczem na rok czasu. Oferta z rocznym kluczem kierowana dla użytkowników z niemiecką lokalizacją, osoby z innych państw otrzymają licencję na 120 dni darmowego użytkowania. Aplikacja zabezpiecza urządzenia mobilne przed włamaniami, kradzieżami danych, wirusami, phishingiem, malware oraz innymi niebezpieczeństwami.

Kto stworzył i wymyślił pierwszy smartfon

Dodane przez kair4 - pon., 10/08/2018 - 23:01

Pierwszy prototyp przenośnego urządzenia z dotykowym ekranem, powstał w firmie IBM 1992 roku. Smartfon został stworzony przez głównego inżyniera Franka Canova. W początkowej fazie rozwojowej produkt otrzymał nazwę kodową „Angler”. W wersji finalnej podczas światowej premiery zmieniono nazwę na Simon Personal Communicator.

Z tabletem za pan brat – o czym pamiętać przy użytkowaniu

Dodane przez kair4 - ndz., 09/30/2018 - 23:12

Tablety to już w coraz mniejszym stopniu gadżety, bo ich ceny maleją niemal proporcjonalnie to pojawienia się ich nowych generacji, dzięki czemu na posiadanie urządzeń może sobie pozwolić niemal każdy. Pokolenie Y wychowane z tabletem czy smartfonem w dłoni, zna reguły, które się wiążą z jego użytkowaniem. Co jednak, jeśli tablet trafi w ręce osoby, która wcześniej nie miała do czynienia z urządzeniem? O czym warto pamiętać?

Kto stworzył pierwszy na świecie telefon komórkowy

Dodane przez kair4 - sob., 09/29/2018 - 12:00

Twórcą pierwszego na świecie telefonu komórkowego jest amerykański naukowiec Martin Cooper. Jego wynalazek całkowicie zrewolucjonizował światową technologię telekomunikacji. Badania nad nowym projektem, prowadził w laboratoriach firmy Motorola, w której był zatrudniony na stanowisku dyrektora pionu rozwoju i wdrażania nowych rozwiązań technologicznych. Może wydać się dziwne, ale inspiracje do opracowania pierwszego na świecie telefonu komórkowego, zaczerpnął z serialu telewizyjnego Star Trek.

Galaxy S6 czyli flagowy Smartfon Samsunga

Dodane przez kair4 - sob., 09/29/2018 - 03:43

Smartfon Galaxy S6 okazał się jednym z najlepszych produktów Samsunga. W szybkim tempie zaskarbił sobie miliony użytkowników na całym świecie. Jego doskonałe parametry techniczne i cieszący oko design sprawiają, że po dziś dzień jest obiektem pożądania wielu osób, które szukają nowoczesnego telefonu zarówno do prywatnych, jak i biznesowych zastosowań. Warto się przyjrzeć, skąd ta popularność.

Obudowa, a pod nią czysta moc

Smartfon produktem pierwszej potrzeby

Dodane przez kair4 - sob., 09/29/2018 - 03:21

Jesteśmy społeczeństwem informacyjnym, które w każdej minucie aktualizuje swoją wiedzę o zdarzeniach z całego świata za pomocą rozmaitych urządzeń. Co nas napędza do elektronicznego wyścigu i do czego on prowadzi? Dziś nie jest niczym nadzwyczajnym, kiedy widzimy młodą osobę, a nawet starszą zapatrzoną w ekran swojego smartfona. Zastanawiamy się, że tak małe urządzenie tak potrafi zniewolić, a w niektórych patologicznych przypadkach nawet doszczętnie zrujnować życie.

Ze smartfonem w ciągłym kontakcie

Jak wybrać tablet?

Dodane przez kair4 - sob., 09/29/2018 - 02:57

Era tabletów rozpoczęła się w 2010 roku, kiedy to Steve Jobs zaprezentował pierwszego iPada. To właśnie produkt marki Apple zapoczątkował modę na urządzenia tego typu. Obecnie po tablety różnych marek codziennie sięgają miliony użytkowników na całym świecie. Przed zakupem warto sprawdź na co zwrócić uwagę podczas wyboru sprzętu.