Air Gunner mini gra strzelanie do samolotów

gra Air Gunner

Air Gunner bardzo wciągająca strzelanka typu mini arcade, przeznaczona na przeglądarki i komputery PC. Jest to darmowa całkiem przyzwoita gra wojenna, w której musimy toczyć bitwę z eskadrami samolotów.

Podczas rozgrywki strzelamy do przeciwnika z karabinu maszynowego wyposażonego w celownik przeciwlotniczy. Na planszy pojawiają się eskadry wrogich samolotów, które próbują atakować twoją pozycję.

Należy jak najszybciej namierzyć samolot i oddać w jego kierunku serię strzałów. Nad każdym wrogim obiektem jest umieszczony zielony znacznik z ilością jego punktów życia, więc strzelamy dotąd aż całkowicie go zniszczymy.

Im dłużej radzisz sobie z odparciem nalotów, tym więcej samolotów atakuje Twoją artylerię oraz zaczyna się coraz trudniej.

Głównym zadaniem jest jak najszybsze zniszczenie dużej ilości samolotów wroga. Bonusy w postaci punktów i przejście na kolejny poziom rozgrywki jest promowany od umiejętności gracza. Celowanie i strzelanie z karabinu za pomocą myszki komputera.

Żeby zagrać w Air Gunner, wymagana jest instalacja w przeglądarce pluginu Adobe Flash Player. Skopiuj link do menadżera i pobierz grę na komputer lub zagraj w przeglądarce. http://www.boredbro.com/content/upload/games/files/air-gunner_slide.swf

Zanim zaczniesz zabawę, obejrzyj trailer wideo z grą Air Gunner

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish