Antivirus Live CD - Płyta ratunkowa dla Linux iso

Antivirus Live CD dla Linux

Płyta ratunkowa dla systemów operacyjnych opartych o dystrybucje Linux. Oprogramowanie w całości bazuje na najnowszym wydaniu dystrybucji 4MLinux 31.0. Jest to zbiór kilku zaawansowanych narzędzi przeznaczonych do diagnostyki sieciowej, usuwania zawirusowanych plików czy powstałych uszkodzeń partycji dyskowych na skutek ataku. Dysk ratunkowy pozwala naprawić uszkodzony system i przywraca go do stanu używalności. 

Antivirus Live CD posiada wbudowany funkcjonalny i bardzo skuteczny program antywirusowy ClamAV. Choć na Linuksach wirusy należą do rzadkości, to czasem może się przytrafić, że nasz komputer złapie infekcję. W takiej sytuacji użycie programu Clam może przyjść nam z pomocą całkowicie usuwając zagrożenie z naszego dysku.

Płyta bootowalna Antivirus Live CD oprócz wbudowanego modułu antywirusowego, również pozwoli na przeprowadzenie analizy całego dysku. Oprogramowanie wyszuka uszkodzone sektory oraz przeskanuje i usunie niebezpieczeństwa w postaci głęboko zagnieżdżonych wirusów. Płyta ratunkowa jest w pełni kompatybilna z większością plików systemowych m.in: NTFS, FAT, HFS, HFS+, JFS, ReiserFS, XFS, brtfs, ext2, ext3 czy ext4. Narzędzie 100% darmowe oparte o najnowsze wydanie dystrybucji 4MLinux 31.0.

Pobierz obraz płyty, wypal na CD/DVD lub zainstaluj na pendriv'e https://sourceforge.net/projects/antiviruslivecd/

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish