CrossOut darmowa gra z autami bojowymi ze świata Mad Max

crossout darmowa gra mmo

CrossOut to znakomita darmowa gra akcji typu MMO, w której można konstruować pojazdy bojowe wyglądające jak w kultowym filmie Mad Max. Obecnie należy do bardzo grywalnych rozgrywek z 4 milionami graczy na serwerach. Cała sceneria nawiązuje do postapokaliptycznego świata jaki przetrwał po wojnie atomowej. Głównym zadaniem rozgrywki jest atakowanie wroga i niszczenie innych pojazdów jakie napotkamy na swojej drodze.

Produkcja oferuje mnóstwo możliwości, dzięki którym można zmieniać wygląd, ulepszać uzbrojenie i modyfikować parametry swoich maszyn bojowych. Dobrze skonstruowany pojazd będzie OP, który dosłownie zamiecie pod dywan każdego wroga. Stworzenie takiej maszynki oczywiście wymaga poświęcenia czasu.

Bitwy trwają zazwyczaj 3 minuty i są bardzo dynamiczne. System losowania wybiera dwa składy 8 osobowych drużyn. W CrossOut możemy również grać zespołowo i tworzyć własne dywizjony, klany, więc walka z przeciwnikiem będzie dużo łatwiejsza.

Każde zwycięstwo pozwala zdobywać większe doświadczenie, dodatki i elementy, dzięki którym w kolejnym etapie rozgrywek będziemy rozbudowywać nasz pojazd. Dodatkowe elementy opancerzenia z lepszym uzbrojeniem, sprawią, że tak wyposażone auto, będzie o wiele trudniej zniszczyć przeciwnikowi na polu walki. Konfrontacja z każdym wrogiem nie będzie już straszna. Dodatkowo zwiększy się szansa na dobry zarobek czy wygrane.

Podstawowe zasady gry i rozbudowa pojazdów

 1. Zbieranie surowców w dziennych misjach
 2. Sporo darmowych nagród za logowanie i czynny udział w grze
 3. Możliwość gry w kampaniach PVE i PVP
 4. Zbieranie skrzynek z elementami wyposażenia i nagrodami
 5. Ulepszenie opancerzenia wozu
 6. Zbieranie paliwa i energii z możliwością sprzedaży
 7. Możliwość kupna i sprzedaży różnych pakietów m.in czołgi, wozy bojowe czy terenówki
 8. Zbieranie kolorowych przedmiotów za które można kupować lepszą broń, opony, pancerz i etc..
 9. Ulepszenie kół i opon - zwiększając mobilność pojazdu
 10. Zakup lepszych karabinów, działek plazmowych, laserów czy wyrzutni rakietowych
 11. Legendarne oznaczenia, malowanie, broń, amunicja i inne dodatki
 12. Tysiące innych możliwości.

Zalety i ogromny potencjał gry

Ogromną zaletą tej gry jest dynamiczna akcja okraszona fantastycznym podkładem muzycznym. Producent zadbał też o nienaganną oprawę graficzną z realistycznym wyglądem. Grając w Crossouta nie ma mowy o jakiejkolwiek nudzie. Od momentu startu 1-szej misji, mamy mało czasu na "kampienie" czy inne nieuczciwe kombinacje. Ruszamy pojazdem, szukamy przeciwnika na mapie i ostrzeliwujemy wroga. Wygrywa ten kto ma lepszy pojazd czy lepsze doświadczenie. Tytuł oferuje też tysiące innych możliwości, modyfikacji wyglądu i zmian parametrów maszyn. Począwszy od kształtu poprzez systemy wspomagające czy dodatki estetyczne.

Parametry sprzętowe

 • OS: Windows 10, 7, 8 [32/64 bity]
 • CPU: Intel Core i5-3330, AMD FX-6300 i wyższy
 • RAM: 6 GB
 • Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 750 Ti, AMD Radeon R7 260X i wyższa
 • Wolne miejsce na dysku: 5 GB
 • Stałe łącze internetowe

Gra jest całkowicie darmowa, wystarczy zarejestrować konto i można bawić się do woli - Darmowa rejestracja konta w CrossOut

Obejrzyj intro z gry

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish