Darmowy AVG Internet Security 2019 z licencją na rok

Program AVG Internet Security 2019

Darmowa promocja najnowszej wersji programu antywirusowego  AVG Internet Security 2019 z legalnym kluczem od producenta. Oferta kierowana jest do nowych osób, które wcześniej nie korzystały z w/w promocji. W nowym pakiecie AVG 2019 znajdziemy kilka usprawnień i ulepszeń, jeszcze bardziej zwiększających bezpieczeństwo komputera. Do najważniejszych funkcji można zaliczyć moduł skanera zagrożeń, rezydentną ochronę, która działa w czasie rzeczywistym, monitoring Internetu, ochrona przed włamaniami i próbami kradzieży. Jak również zabezpiecza wykonywanie transakcji finansowych m.in zakupy w sklepach internetowych czy operacje finansowe w bankach.

Doskonale blokuje różnego rodzaju wirusy, ataki hackerów, malware, spyware i chroni przed inwigilacją podczas przeglądania stron WWW. Zabezpiecza przed zainfekowanymi stronami WWW, pobieraniem plików czy zagrożeniami pochodzącymi z komunikatorów internetowych. Wykrywa w czasie rzeczywistym ukryte w instalatorach złośliwe oprogramowanie szpiegujące. Jednym słowem pełna ochrona w jednym oprogramowaniu.

Najważniejsze funkcje w nowym AVG Internet Security 2019

  1. Ulepszony skaner zagrożeń, który jeszcze dokładniej wykonuje proces skanowania, działa także w momencie dłuższej nieobecności użytkownika przy urządzeniu.
  2. Inteligenty system detekcji. To zaawansowana technologia z wykorzystaniem sztucznej inteligencji, której głównym zadaniem jest wykrycie jeszcze nie znanego zagrożenia. Detekcja złośliwego oprogramowania polega na zdalnej komunikacji z bazami próbek wirusów pochodzących z poza laboratorium ThreatLabs.
  3. Moduł CyberCapture. Technologia oparta o chmurę. W momencie wykrycia potencjalnego zagrożenia, system AVG automatycznie wysyła podejrzane pliki do do chmury, gdzie są analizowane przez zespół ThreatLabs. Idealne rozwiązanie dzięki któremu znajdziemy pomoc w czasie rzeczywistym i otrzymamy odpowiednią ochronę przed wirusami nieznanego pochodzenia.
  4. Funkcja Turbo Scan, narzędzie wykonuje bardzo szybkie skanowanie zasobów komputera, również pomija wskazane przez użytkownika dużych rozmiarów pliki czy foldery.
  5. Kolejna nowa odsłona Internet Security 2019, również niesie wiele zmian w interfejsie. Twórcy jak zwykle zadbali o nienaganny wygląd, poprawili funkcjonalność program oraz zoptymalizowali niektóre funkcje. Nowy AVG działa teraz dużo sprawniej i nie obciąża zasobów komputera.

Program jest kompatybilny z najnowszym systemem Windows 10 jak również starszymi wersjami. Posiada obsługę języka polskiego, ma ładnie zaprojektowany czytelny interfejs, jest lekki i nie obciąża systemu podczas pracy. Oferta kierowana jest do nowych użytkowników, którzy nie korzystali z promocji AVG 2019. Żeby skorzystać z promocji, należy pobrać instalator, zainstalować program na komputerze i aktywować licencję wpisując załączony poniżej klucz. Oprogramowanie automatycznie odblokuje pełną wersję na rok czasu.

OS: Windows XP, Vista, 7, 8, 10 [32/64 BIT]

#Pobierz AVG Internet Security 2018

Publiczny klucz z numerem seryjnym do AVG dla nowych użytkowników: IBY9X-ESYXT-W4BZQ-QI4WX-A9LI7-INRS3

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish