Darmowy Bitdefender Total Security na 180 dni

program Bitdefender Total Security 2018

Pełna wersja pakietu Bitdefender Total Security 2019 za darmo w promocji na 6 miesięcy, dla urządzeń z Windows, macOS, iOS i Android. Klucz z licencją otrzymacie po rejestracji kona w witrynie Bitdefender. Link i dalsze wskazówki znajdziecie na dole wpisu.

 

Co nowego znajdziemy w pakiecie?

 

  • Nowa funkcja - wielowarstwowego wczesnego wykrywania zagrożeń ransomware.

 

  • Nowa funkcja - Inteligentna blokada prób włamań i ataków sieciowych, wykrywa wszelkie próby ataków, zanim dojdzie do zagrożenia?

 

  • Optymalizacja warstwy kodu oprogramowania. Według producenta program znacznie przyspieszy i będzie lżejszy dla zasobów urządzenia.

 

  • Odświeżono interfejs. Wygląd jest trochę minimalistyczny, nawet prezentuje się elegancko.

 

  • Ulepszono moduł Parental Control - kontrola rodzicielska, dodano nowe funkcję.

 

Kilka słów o nowym wydaniu

 

Bitdefender Total Security 2018 jak zwykle doskonale wypada w testach antywirusowych i zajmuje czołowe pozycje w wykrywalności zagrożeń. Aplikacja świetnie chroni komputer przed wszelkimi zagrożeniami, wirusami, spyware, phishingiem czy atakami hackerów.

 

Posiada rozbudowany moduł kontroli rodzicielskiej, zaporę sieciową, blokadę podejrzanych witryn. Ochrania przelewy i operacje bankowe, zabezpiecza profile w portalach społecznościowych.

 

Dodatkowo znajdziemy moduły antykradzieżowe, rezydentną ochronę, szyfrowanie danych, menadżer haseł, wtyczkę TuneUp za pomocą której czyści śmieci i ciasteczka. Optymalizator systemu sprawdza luki i usuwa stare biblioteki. Oprócz tego zabezpiecza pocztę przed spamem i dba o prywatność użytkownika w sieci.

 

Odwiedzając stronę promocji, wpisujemy w polu formularza e-mail, potwierdzamy Captcha i klikamy “GET IT NOW”. Wiadomość zwrotna przyjdzie na podany adres.

 

OS: Windows, macOS, iOS, Android

Oferta ma określony termin, więc może za jakiś czas wygasnąć.

Link do strony promocji na 180 dni https://www.bitdefender.de/media/html/consumer/new/get-your-180-day-trial-opt/index.html

Comments

Masakra po 3 dniach wywaliłem tego gniota z komputera, w pewnym momencie zaczął mi tek zamulać internet i sprzęt że nie sposób było normalnie korzystać z kompa. Ten program to jest porażka, odradzam instalowania go no chyba że lubicie ciągle wyskakujące powiadomienia o instalacji dodatkowych usług i produktów z rodziny Bitdefendera. Nie wyobrażam sobie dalszej katorgi przez 3 miesiące z tym spamerskim gniotem naszpikowanym reklamowym Adware. Może faktycznie chroni przed różnego rodzaju wirusami ale nie takim kosztem, z resztą ten program wszędzie widzi wirusy, po instalacji na dysku ubyło mi ponad 1 GB to jest chore w dzisiejszych czasach gdzie większość tego typu aplikacji korzysta z chmury. Zamuł totalny odradzam nawet jak go będą dawać za darmo. Teraz zainstalowałem Kasperskiego w wersji free, bardzo fajny program i chroni komputer bez problemów. Dla wszystkich zainteresowanych podaję link https://www.kaspersky.pl/kaspersky-free

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish