Darmowy Bitdefender Total Security 2019 na 180 dni

Dodane przez kair4 - pt., 10/05/2018 - 09:36
program Bitdefender Total Security 2018

Pełna wersja pakietu Bitdefender Total Security 2019 za darmo w promocji na 6 miesięcy, dla urządzeń z Windows, macOS, iOS i Android. Klucz z licencją otrzymacie po rejestracji kona w witrynie Bitdefender. Link i dalsze wskazówki znajdziecie na dole wpisu.

Co nowego znajdziemy w pakiecie?

  • Nowa funkcja - wielowarstwowego wczesnego wykrywania zagrożeń ransomware z remediacją oprogramowania ransomware.
  • Nowa funkcja - Inteligentna blokada prób włamań i ataków sieciowych, wykrywa wszelkie próby ataków, zanim dojdzie do zagrożenia?
  • Optymalizacja warstwy kodu oprogramowania. Według producenta program znacznie przyspieszy i będzie lżejszy dla zasobów urządzenia.
  • Odświeżono interfejs. Wygląd jest trochę minimalistyczny, nawet prezentuje się elegancko.
  • Ulepszono moduł Parental Control - kontrola rodzicielska, dodano nowe funkcję.

Kilka słów o nowym wydaniu

Bitdefender Total Security 2018 jak zwykle doskonale wypada w testach antywirusowych i zajmuje czołowe pozycje w wykrywalności zagrożeń. Aplikacja świetnie chroni komputer przed wszelkimi zagrożeniami, wirusami, spyware, phishingiem czy atakami hackerów.

Posiada rozbudowany moduł kontroli rodzicielskiej, zaporę sieciową, blokadę podejrzanych witryn. Ochrania przelewy i operacje bankowe, zabezpiecza profile w portalach społecznościowych. Dodatkowo znajdziemy moduły antykradzieżowe, rezydentną ochronę, szyfrowanie danych, menadżer haseł, wtyczkę TuneUp za pomocą której czyści śmieci i ciasteczka. Optymalizator systemu sprawdza luki i usuwa stare biblioteki. Oprócz tego zabezpiecza pocztę przed spamem i dba o prywatność użytkownika w sieci.

Odwiedzając stronę promocji wpisujemy w polu formularza e-mail, potwierdzamy Captcha i klikamy “GET IT NOW”. Wiadomość zwrotna przyjdzie na podany adres.

OS: Windows, macOS, iOS, Android

Oferta ma określony termin, więc może za jakiś czas wygasnąć.

Link do strony promocji https://www.bitdefender.com/media/html/consumer/new/get-6months-ts2019-ThioJoe-opt/?cid=inf|c|ThioJoe|reviewYT

Dodaj komentarz

Czysty tekst

CAPTCHA Mechanizm sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
kategoria
Polish