Kamera GoPro Hero 7 – co musisz wiedzieć o nowym produkcie

kamerka go pro hero7.1

Kamery GoPro szturmem zajęły rynek kamerek sportowych i niezmiennie pozostają liderem w tej kategorii. Wydawać się może, że ogromna ilość tańszych zamienników z Chin stanowił dla marki zagrożenie. Jednak model Hero7 GoPro pokazał, że jeśli chodzi o jakość to są niepokonani.

Kamerka sportowa o doskonałych parametrach nagrywania, kompatybilna z wieloma akcesoriami, które nie są dostępne dla tańszych zamienników - zdobyła nowe rzesze fanów. A sama marka, utrzymując poziom jest najczęściej polecanym producentem tego rodzaju sprzętu.

Wzloty i upadki GoPro

Niezawodna sportowa kamera GoPro to marzenie większości sportowców, którzy lubią dzielić się swoimi osiągnięciami ze światem. Jej niewątpliwymi zaletami są doskonała jakość rejestrowanego obrazu, szybka praca i duża wytrzymałość obudowy. Tak naprawdę produkty tej marki pod względem jakościowym nie mają sobie równych. Jednak wiele osób zniechęca do zakupu ich wysoka cena.

Sporo początkujących użytkowników woli na wstępie sięgnąć po znacznie tańszy z założenia gorszy zamiennik. Podróbek czy zamienników na rynku znajdziemy mnóstwo. Większość produkowana w Chinach, często z pozoru niczym nie różnią się od oryginalnego GoPro.

Wystarczy zaledwie kilka tras rowerowych czy narciarskich zjazdów żeby przekonać się, że wraz z ceną żwawo podąża i jakość. GoPro przypomniało o tym konsumentom w minionym roku wydając na rynek Hero 6.

kamera gopro hero 7.3

GoPro Hero7 – co daje nam nowy model?

Wydając na rynek Hero6, GoPro oferowało prawie idealna kamerę, spełniającą marzenia każdego operatora. Jednak wystarczyło zaledwie kilka miesięcy żeby producent udowodnił, że funkcjonalność sprzętu nagrywającego sportowe dokonania, może sięgać znacznie dalej.

Hero7 to znana technologia o znacznie polepszonej jakości, dzięki której każdy filmik będzie profesjonalny i sprawi, że odbiorcy materiału filmowego, poczują prawdziwą adrenalinę, która towarzyszy autorowi podczas nagrywania.

Z nowej serii mamy do wyboru trzy wersje kamerek:

  1. Hero 7 Black,
  2. Hero 7 Silver
  3. Hero 7 White.

GoPro Hero7 Black

Czarne kamery GoPro to zdecydowany lider na rynku tego rodzaju sprzętu. Ze względu na ogromną popularność modeli w tym kolorze nic dziwnego, że to właśnie ta wersja zaskakuje największą ilością nowości.

GoPro Hero7 Black może nagrywać filmy w jakości 4K/60fps, 2,7K/120fps i 1080/240fps oraz korzysta z nowych algorytmów stabilizacji HyperSmooth. Za pomocą sprzętu można wykonywać zdjęcia 12 MP z szybkością do 30 kl./s.

Świetnym rozwiązaniem jest ulepszony mikrofon zewnętrzny, który nagrywa dźwięk w doskonałej jakości. Niesamowicie czuły mikrofon, dokładnie rejestruje dźwięki otoczenia, co w największym stopniu zachwyca fanów tego sprzętu.

gopro hero 7.2

GoPro Hero7 Silver i White

Prezentujące się nieco bardziej uroczo i elegancko modele Hero7, swoimi możliwościami nie powalają aż tak bardzo na kolana. Jednak jeśli porównamy obydwa modele z poprzednimi wersjami, czy kamerami innych marek, to zdecydowanie wychodzą na plus.

Hero7 Silver nagrywa wideo w 4K, ale tylko w 30 klatkach na sekundę, natomiast Hero7 White pozwala uzyskać jakość obrazu jedynie w 1080p z podstawową stabilizacją.

W porównaniu z ośmiokrotnym slow-motion oferowanym przez Hero7 Black to jaśniejsze modele pozwalają spowolnić obraz jedynie czterokrotnie. Również pod względem zdjęć są to urządzenia nieco słabsze. Za ich pomocą można fotografować w rozdzielczości 10 MO z szybkością do 15 fps.

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish