Kaspersky Internet Security 2018 z kluczem na 90 dni

Kaspersky Internet Security 2018

Pakiet Kaspersky Internet Security 2018 w ofercie promocyjnej z 90 dniową pełną licencją. Program antywirusowy z zaporą ogniową, kierowany jest do wszystkich chętnych, którzy chcą wypróbować najnowszy produkt od firmy Kaspersky LAB.

W nowym wydaniu zaktualizowano sygnatury z najnowszymi zagrożeniami, ulepszono działanie modułu Audio Control, który blokuje dostęp do mikrofonu. Funkcja jest również dostępna w systemach 32 bitowych. Z kluczowych nowinek znajdziemy mechanizm Do Not Track, który wykrywa i blokuje wszelkie próby śledzenia na stronach internetowych. Kolejną nowością jest moduł System Changes Control Settings. Ostrzega użytkownika o próbach zmian przez zewnętrzne aplikacje ingerujące w ustawienia przeglądarki oraz rozszerzeń. Dodano też możliwość tworzenia reguł dla aplikacji w zaporze ogniowej. Teraz odbywa się bezpośrednio w okienku informującym o próbie połączenia z Internetem. Oprócz tego poprawiono działanie i obsługę niektórych funkcji, które wcześniej stwarzały problemy w wersji Kaspersky Internet Security 2017.

Instalator jest w wersji angielskiej, zmianą języka dokonamy w ustawieniach aplikacji. Do aktywacji KIS 2018 nie będziemy potrzebowali numeru seryjnego licencji czy klucza. Wystarczy zainstalować program na komputerze i możemy używać oprogramowanie przez 90 dni.

Pobierz: Kaspersky Internet Security 2018 https://trial.s.kaspersky-labs.com/registered/3sn5yvngupudn63l72p7/kis18...

Comments

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish