Pixarra Paint Studio licencja za darmo

program Pixarra Paint Studio

Pełna wersja programu Paint Studio w darmowej promocji z legalnym kluczem. Narzędzie pozwala tworzyć znakomite kolorowe kompozycje obrazów, które można dowolnie komponować jak profesjonalny artysta malarz. Do modyfikacji i edycji grafik, możemy użyć dostępnych narzędzi o różnych grubościach kresek m.in: efekt pędzla, flamastra, ołówka, długopisu, kredy, kredek czy węgla drzewnego.

Skomponowane rysunki z własną twórczością, możemy zapisywać w dowolnych popularnych formatach graficznych: JPG, PNG czy GIF. Oprogramowanie posiada ciekawe funkcje, które możemy zastosować na wiele nieograniczonych sposobów. Odpowiednio wykonane zapisane prace graficzne, też ustawimy jako tapeta ekranu telefonu, komputera lub tabletu. Dzięki Paint Studio również wykonamy ciekawe przeróbki i retusze gotowych zdjęć.

Zasada promocji

Obecnie pełna wersja programu jest dostępna za darmo w promocji. Żeby zdobyć klucz z licencją, należy na stronie oferty podać w formularzu, swoje imię oraz adres e-mail. Na podaną skrzynkę, producent wyśle wiadomość zwrotną z numerem seryjnym, który będzie potrzebny do aktywacji programu.

Strona promocji Pixarra Paint Studio

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish