Pobierz Malwarebytes Anti-Ransomware beta

Malwarebytes Anti-Ransomware beta

Malwarebytes Anti-Ransomware jest skutecznym narzędziem, które usuwa szkodliwe oprogramowanie Ransomware. W ostatnim czasie coraz częściej ten wirus jest wykorzystywany przez cyberprzestępców w celu wyłudzania pieniędzy. Złośliwe programy typu CryptoWall4, CryptoLocker, Tesla czy CTB-Locker, szyfrują wszystkie dane zmagazynowane na dysku komputera. Uniemożliwiając tym samym użytkownikowi dostępu do plików, ulubionych gier, zdjęć, dokumentów czy filmów. Jednym słowem w jednej chwili użytkownik nieświadomy niebezpieczeństwa traci wszystko co posiadał.

Wirusy typu Ransomware korzystają z zaawansowanych metod szyfrowania używając kluczy RSA 2048 bit i AES 256 bit, więc dane zaszyfrowane tą metodą są bardzo trudne i w ręcz nie możliwe do odzyskania. Dodatkowo po zainfekowaniu komputera wyświetla się komunikat, który nakłania ofiarę do wykonaniu przelewu bankowego na podane konto cyberprzestępcy.

Jeśli zdarzyło się, że padłeś ofiarą takiego ataku, możesz temu zaradzić. Firma Malwarebytes specjalizująca się w tworzeniu aplikacji antywirusowych, opracowała specjalną edycję nowego programu. Narzędzie wykrywa i usuwa z dysku niebezpieczne oprogramowanie Ransomware, chroni użytkownika przed poważnymi kłopotami finansowymi i nie tylko. Narzędzie jest obecnie w fazie beta, ale posiada najnowsze sygnatury zagrożeń.

Licencja darmowa: Freeware

OS:Windows 10,8,7,XP, Vista [32/64]

Program Malwarebytes Anti-Ransomware w wersji beta można pobrać z oficjalnego forum, link w załączniku https://forums.malwarebytes.com/topic/177751-introducing-malwarebytes-anti-ransomware-beta/

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish