Śledź paczkę w aplikacji InPost Mobile

app InPost Mobile

Aplikacja InPost Mobile daje możliwość śledzenia paczki na każdym etapie podróży. A to dopiero początek! Poznaj inne, nie mniej użyteczne funkcje narzędzia. Nowoczesna, czytelna, dopasowana do twoich indywidualnych preferencji, funkcjonalna i zarazem niezwykle prosta w obsłudze. Dokładnie taka jest nasza aplikacja. To niezwykle użyteczne narzędzie, które umożliwi ci swobodne zarządzanie przesyłką. Gdzie chcesz, jak chcesz i kiedy chcesz. Jak zatem – w praktyce - działa InPost Mobile?

 

Mobilna aplikacja InPost Mobile została stworzona zmyślą o sprawowaniu kontroli nad przesyłkami, w tym zwłaszcza odbiorem paczek z Paczkomatu oraz od kuriera.

 

Narzędzie zostało wyposażone w szereg użytecznych funkcji, w tym między innymi:

 

  • Możliwość śledzenia paczki – nie musisz się już zastanawiać gdzie w danym momencie znajduje się twoja paczka. Teraz możesz to sprawdzić! Wszystko, co należy zrobić to wpisać numer przesyłki w odpowiednią rubrykę i… gotowe! Już po kilku sekundach aplikacja zlokalizuje twoją przesyłkę.

 

  • Możliwość obserwowania wysłanej paczki – chcesz mieć pewność, że wysłana przez ciebie paczka trafi w ręce adresata? To już nie problem! Dzięki aplikacji InPost Mobile z łatwością możesz śledzić przesyłkę na każdym etapie jej podróży.

 

  • Archiwum - jak wiele paczek wysyłasz w ciągu jednego miesiąca? Dwie, trzy? Dziesięć? A może jeszcze więcej? Odpowiedzi na to i wiele innych pytań znajdziesz w czytelnym Archiwum aplikacji InPost Mobile. Nareszcie historia twoich paczek przestanie być dla ciebie zagadką!

 

  • Możliwość nadania paczce nazwy - rozróżnienie poszczególnych paczek po numerze nadania to dla ciebie przysłowiowa czarna magia? Ciąg wspomnianych cyfr nie mówi ci dosłownie nic o zawartości otrzymanej czy też wysyłanej przesyłki? To już nie problem! Dzięki nowoczesnej aplikacji bez problemu nadasz paczkom nazwy. Teraz rozróżnienie poszczególnych przesyłek to bułka z masłem!

 

  • Możliwość wykonania płatności w aplikacji za paczki za pobraniem – odbierasz paczkę za pobraniem? Zapłać za nią w aplikacji InPost Mobile. Szybko, bezpiecznie i bez zbędnych formalności.

 

  • Szerokie możliwości konfiguracji powiadomień wysyłanych na telefon – wciąż zapominasz o odbiorze przesyłki? To już przeszłość! Wyznacz godzinę, a InPost Mobile przypomni ci o zabraniu paczki z Paczkomatu. Wolisz spontaniczne rozwiązania? Żaden problem! Narzędzie umożliwia również ustawienie powiadomień push w momencie, gdy będziesz przebywał w pobliżu swojego Paczkomatu.

 

  • Wszystkie paczki w jednym miejscu – zamawiaj przesyłki na numer telefonu przypisany do aplikacji, a wszystkie twoje paczki będą widoczne natychmiast po zalogowaniu.

 

Jak widać na powyższych przykładach, to nowoczesne narzędzie dopasowane do potrzeb użytkowników. Nie tylko upraszcza ona proces wysyłania i odbierania paczek, ale dodatkowo pozwala sprawować kontrolę nad ich zawartością. Warto dodać, iż aplikacja jest niezwykle prosta w obsłudze.

 

W związku z powyższym sprawdzi się ona w przypadku dosłownie każdego użytkownika, nawet osób, które nie korzystają na co dzień z urządzeń mobilnych.

 

Aplikacja InPost Mobile to narzędzie w pełni bezpłatne, które pobierzesz ze sklepu Google Play lub App Store.

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish