Śledź paczkę w aplikacji InPost Mobile

app InPost Mobile

Aplikacja InPost Mobile to możliwość śledzenia paczki na każdym etapie podróży. A to dopiero początek! Poznaj inne, nie mniej użyteczne funkcje narzędzia InPost Mobile.

Nowoczesna, czytelna, dopasowana do twoich indywidualnych preferencji, funkcjonalna i zarazem niezwykle prosta w obsłudze. Dokładnie taka jest nasza aplikacja InPost Mobile. ImPost Mobile to niezwykle użyteczne narzędzie, które umożliwi ci swobodne zarządzanie przesyłką. Gdzie chcesz, jak chcesz i kiedy chcesz. Jak zatem – w praktyce - działa InPost Mobile?

Mobilna aplikacja InPost Mobile została stworzona zmyślą o sprawowaniu kontroli nad przesyłkami, w tym zwłaszcza odbiorem paczek z Paczkomatu oraz od kuriera InPost.

Narzędzie zostało wyposażone w szereg użytecznych funkcji, w tym między innymi:

  • Możliwość śledzenia paczki – nie musisz się już zastanawiać gdzie w danym momencie znajduje się twoja paczka. Teraz możesz to sprawdzić! Wszystko, co należy zrobić to wpisać numer przesyłki w odpowiednią rubrykę i… gotowe! Już po kilku sekundach aplikacja zlokalizuje twoją przesyłkę.
  • Możliwość obserwowania wysłanej paczki – chcesz mieć pewność, że wysłana przez ciebie paczka trafi w ręce adresata? To już nie problem! Dzięki aplikacji InPost Mobile z łatwością możesz śledzić przesyłkę na każdym etapie jej podróży.
  • Archiwum - jak wiele paczek wysyłasz w ciągu jednego miesiąca? Dwie, trzy? Dziesięć? A może jeszcze więcej? Odpowiedzi na to i wiele innych pytań znajdziesz w czytelnym Archiwum aplikacji InPost Mobile. Nareszcie historia twoich paczek przestanie być dla ciebie zagadką!
  • Możliwość nadania paczce nazwy - rozróżnienie poszczególnych paczek po numerze nadania to dla ciebie przysłowiowa czarna magia? Ciąg wspomnianych cyfr nie mówi ci dosłownie nic o zawartości otrzymanej czy też wysyłanej przesyłki? To już nie problem! Dzięki nowoczesnej aplikacji InPost Mobile bez problemu nadasz paczkom nazwy. Teraz rozróżnienie poszczególnych przesyłek to bułka z masłem!
  • Możliwość wykonania płatności w aplikacji za paczki za pobraniem – odbierasz paczkę za pobraniem? Zapłać za nią w aplikacji InPost Mobile. Szybko, bezpiecznie i bez zbędnych formalności.
  • Szerokie możliwości konfiguracji powiadomień wysyłanych na telefon – wciąż zapominasz o odbiorze przesyłki? To już przeszłość! Wyznacz godzinę, a aplikacja InPost Mobile przypomni ci o zabraniu paczki z Paczkomatu. Wolisz spontaniczne rozwiązania? Żaden problem! Narzędzie umożliwia również ustawienie powiadomień push w momencie, gdy będziesz przebywał w pobliżu swojego Paczkomatu.
  • Wszystkie paczki w jednym miejscu – zamawiaj przesyłki na numer telefonu przypisany do aplikacji InPost Mobile, a wszystkie twoje paczki będą widoczne natychmiast po zalogowaniu do aplikacji.

Jak widać na powyższych przykładach, aplikacja InPost Mobile to nowoczesne narzędzie dopasowane do potrzeb użytkowników. Nie tylko upraszcza ona proces wysyłania i odbierania paczek, ale dodatkowo pozwala sprawować kontrolę nad ich zawartością. Warto dodać, iż aplikacja jest niezwykle prosta w obsłudze. W związku z powyższym sprawdzi się ona w przypadku dosłownie każdego użytkownika, nawet osób, które nie korzystają na co dzień z urządzeń mobilnych.

Aplikacja InPost Mobile to narzędzie w pełni bezpłatne, które pobierzesz ze sklepu Google Play lub App Store.

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish