Total Commander ciągle najlepszym menedżerem plików

Total Comander 9.22 pl

Total Commander to kultowy program z potężnymi możliwościami. Według niektórych użytkowników jest niezastąpionym menedżerem plików, który jako pierwszy jest instalowany na nowym systemie Windows. I nie ma dziwne ponieważ TC to wygodne i bardzo przydatne narzędzie do pracy. Choć czasy się zmieniają i tego rodzaju softy powoli odchodzą w niepamięć, to na pewno nie dotyczy Total Commandera i raczej tak szybko nie pójdzie w odstawkę. Motorem napędowym w dalszym jego rozwoju jest cała masa użytkowników i fanów. Dzięki sporej rzeszy społeczności, w kolejnych wydaniach pojawiają nowe rozwiązania, wtyczki i ulepszenia. 

W najnowszej wersji zastosowano najważniejsze zmiany takie jak : rozszerzenie funkcji wyszukiwania, wsparcie dla ekranów dotykowych z lepszym dostosowaniem wysokości i rozdzielczości. Dodano ulepszenia funkcji kopiowania i usuwania plików, wsparcie dla nowych formatów archiwów i szereg innych zmian. Klient FTP otrzymał wsparcie dla serwerów proxy z SOCKS4+5, obsługę SSL/TLS, ulepszono transferowanie plików dodając wiele przydatnych funkcji.

Total Commander 9.22
Interfejs Total Comander wersja 9.22.a z polskim tłumaczeniem

Ulepszono moduły archiwizacji danych. W obecnej wersji można kopiować pliki z jednego archiwum do drugiego, otwierać większość popularnych formatów 7 ZIP, ZIP, ARJ, LZH, TAR, GZ,CAB, RAR, ACE, a nawet archiwa z długimi nazwami plików. Oprócz wielu gotowych narzędzi, można Total Commander za pomocą dostępnych na stronie wtyczek rozbudować o dodatkowe funkcję. Oprogramowanie idealnie sprawdza się nie tylko jako podstawowy menedżer do obsługi windowsowych plików. Dzięki wbudowanemu wygodnemu klientowi FTP, chętnie z niego korzystają webmasterzy, programiści i administratorzy serwerów.

Wersja: 9.22.a Licencja: Sharaware O/S: Windows Phone, Android, Windows 95, XP, Vista, 7, 8, 10 [32/64 bit]

Najnowszą wersję Total Commandera można pobrać z oficjalnej strony producenta z 30 dniowym okresem próbnym.

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish