VSDC Video Editor PRO klucz za darmo

VSDC Video Editor PRO interfejs

Pełna wersja programu VSDC Video Editor dostępna w darmowej promocji z legalnym kluczem. Narzędzie służy do edycji i konwertowania plików wideo. Posiada wbudowane ciekawe funkcje montażu plików multimedialnych. Oprogramowanie pobiera gotowe filmy z serwisu Youtube, konwertuje do dowolnie wybranych formatów, które w kolejnej fazie możemy poddać dalszej obróbce. Za pomocą programu dodamy również fajne efekty, zmiksujemy ścieżki audio/video, wkleimy własne niepowtarzalne logo czy znak wodny.

VSDC Editor wykonuje zrzuty ekranowe, pokazy slajdów, tworzy klipy, nagrywa, przechwytuje obrazy i dźwięki z mikrofonów czy kamer internetowych. Posiada świetne narzędzia do zmiany stabilizacji obrazów, dzięki którym w łatwy sposób stworzymy interaktywną galerię obrazów. Utworzone materiały możemy wypalić na dowolnym nośniku, CD, DVD lub zapisać jako projekt na dysku.

Oprogramowanie w dobrych rękach potrafi zrobić naprawdę wiele. Umiejętne wykorzystanie narzędzi pomoże stworzyć doskonale prezentujący się materiał multimedialny, który później możemy opublikować w serwisie Yotube czy Vimeo.

program VSDC Video Editor PRO
Edycja wideo w programie VSDC Video Editor PRO

Jedynym minusem jest całkowity brak tłumaczenia interfejsu na język polski. Dostępne wersje językowe to: Angielski, Rosyjski, Włoski, Francuski, Niemiecki, Portugalski, Chiński i Japoński.

Oferta promocyjna na darmową wersję profesjonalną ma określony czas, więc warto jest skorzystać tym bardziej, że normalny koszt oprogramowania wynosi ok 100 PLN.

OS:Windows Vista, 7, 8, 10 [32/64 bity]

Na stronie producenta dostępne są instalatory dla architektur 32 i 64 bitowych. Pobieramy instalujemy na komputerze i wpisujemy załączony klucz. Aktywacja licencji dla Sharewareonsale.

Strona promocji https://sharewareonsale.com/s/free-vsdc-video-editor-pro-100-discount

Pobierz program z oficjalnej strony producenta http://www.videosoftdev.com/video-editor-pro

Publiczny klucz z licencji LEKNXE-DKQUAQ-UEU8VV-EEAEWS

Comments

Calkiem przyzwoite narzedzie w poprzedniej promocji uzywalem przez rok i bylem zadowolony a teraz sie trafilo na kolejny thx :)

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish