Dyskusja ogólna

Music NFO Builder

Niewielkich rozmiarów oprogramowanie Music NFO Builder automatycznie podaje wszelkie informacje na temat danych formatów audio. Dodatkowo NFO Builder tworzy pliki nfo, pls, m3u, sfv lub md5 z bibliotek muzycznych mp3/ape/flac,wave czy mpc. Niektóre z zalet i funkcji programu to szybka analiza dostarczanych informacji .Zawiera w sobie tagi ID3, - generuje pliki NFO, sumy kontrolne i listy odtwarzania programu Winamp czy innych odtwarzaczy.

Pobierz Microsoft Office 2016 za darmo

Microsoft udostępnił pełną wersję programu Office 2016, którą można pobrać i używać na komputerze za darmo. Z pakietu biurowego mogą skorzystać wszystkie osoby, które jeszcze nie testowały programu z załączonym 30 dniowym kluczem. Oprogramowanie jest również oferowane dla subskrybentów usług Office 365, Pro Plus oraz innych użytkowników, którzy nie mają wykupionej subskrypcji. Program Office 2016 posiada większość funkcji jakie znajdziemy w innych podobnych wydanych biurowych od Microsoftu.  Na oficjalnej stronie znajdziemy dwie wersje instalatorów.

Windows 8 obrazy ISO do pobrania za darmo

Płyty z kopiami obrazów ISO systemu Windows 8 dla komputerów z procesorami 32 i 64 bitowych, dostępne do pobrania całkowicie za darmo. Warto zaznaczyć że W8 obok kultowego XP czy siódemki, jest ostatnim wydaniem przed 8,1, który aż tak mocno nie szpieguje użytkownika. Posiada ręczną kontrolę nad instalacjami aktualizacji oraz nie ma rozbudowanych mechanizmów telemetrii.

Pobierz gotowe obrazy ISO Windows 7 z Service Pack

Baza z obrami ISO systemu Windows 7 Service Pack 1 datowana na 12.05.2011, dostępne wersje w języku angielskim oraz polskim. Kopie płyt są szczególnie pomocne w momencie awarii komputera, zgubienia lub uszkodzeniem nośnika DVD czy utratą możliwości backupu. Wszystkie obrazy z Windows 7 dla procesorów 32 i 64 bitowych można pobrać za darmo i użyć do instalacji na komputerze.

Windows 7 Service Pack 1 obrazy ISO pl

Windows Vista 32 i 64 bit obrazy ISO pl

Kopie obrazów ISO systemu operacyjnego Microsoft Windows Vista 32 i 64 bity z SP1 i SP2. Dostępne wersje systemów są w różnych językach, przeważnie jest angielski, a nawet polski. Obrazy posiadają Service Pack 1 datowany na dzień 20.04.2008 r oraz Service Pack 2 datowane na dzień 17.04.2009 r. Przeważnie są to oryginalne czyste obrazy płyt z systemem Windows Vista dla komputerów z procesorami 32 i 64 bitowych, które można pobrać całkowicie za darmo. Kopie nie powinny zawierać żadnych dodatków, celowych modyfikacji czy szpiegujących pluginów aktualizacyjnych.

Pobierz obrazy ISO z Windows Server 2012 R2 i 2008 R2 PL

Pobierz ze strony oryginalne obrazy płyt z czystym systemem Windows Server 2012 R2 i Windows Server 2008 z najnowszymi aktualizacjami w polskiej wersji oraz angielskiej. Kopie systemu od Microsoft nie powinny zawierać żadnych dodatków czy celowych szkodliwych modyfikacji, cracków lub zaszytych wirusów. Oprogramowanie przeznaczone tylko i wyłącznie dla osób posiadających legalną licencję, którzy z różnych przyczyn utracili system w skutek awarii lub zagubili czy zniszczyli swój oryginalny nośnik z legalną kopią Windows Server.

Pobierz Microsoft Office 2013 ISO PL

Gotowe obrazy ISO pakietu biurowego Microsoft Office 2013 w angielskich i polskich wersjach językowych z najnowszymi aktualizacjami. Oprogramowanie przeznaczone dla osób, które z różnych przyczyn utraciły możliwość przywrócenia programu za pomocą kopii zapasowej lub, które zgubiły czy zniszczyły swój oryginalny nośnik z Office 2013. Należy pamiętać żeby przed instalacją na komputerze skopiować swój numer seryjny produktu i pobrać odpowiednią wersję programu, na którą posiadacie licencję. W innym przypadku program nie odblokuje się i będzie działał w trybie okresu próbnego.

Norton Security 2015 za darmo na 90 dni

Program antywirusowy Norton Security 2015 w pełnej legalnej wersji trial z ważną licencją przez okres trzech miesięcy. Wystarczy pobrać aplikację i zainstalować na komputerze, podczas instalacji musimy utworzyć konto w witrynie Symantec. W nowym Norton Security ulepszono silnik skanowania, teraz działa dokładniej i szybciej niż w poprzednich wydaniach. Nowością komplet narzędzi do optymalizacji, teraz można dokonać defragmentacji dysków, wyczyścić pliki tymczasowe czy zarządzać programami startowymi.