Office 2007 Enterprise obrazy ISO

Jest to ostatnie wydanie Office 2007 Enterprise z dodatkiem Service Pack 3 oraz aktualizacjami z czerwca 2014 roku. Wersja pakietu zawiera najnowsze łatki bezpieczeństwa oraz wszystkie narzędzia do tworzenia, obsługi, prezentacji i edycji dokumentów biurowych.

Program zawiera : edytor tekstu Word, arkusz kalkulacyjny Excel, narzędzie tworzenia prezentacji PowerPoint, aplikacje do tworzenia publikacji Publisher, klienta pocztowego Outlook z dodatkiem Business Contact Manager, program bazodanowy Access, narzędzie do sporządzania notatek OneNote, plugin do tworzenia i przetwarzania formularzy XML InfoPath, komunikator korporacyjny Office Communicator, ( wirtualne biuro) Groove oraz przeglądarkę Visio Viewer.

Office 2007 Enterprise SP3 PL

W nowej wersji pakietu Office 2007 Enterprise dodano też możliwość zapisu dokumentów Open XML oraz wsparcie zapisu dokumentów do PDF i XPS.

Po pobraniu obrazu płyty warto sprawdzić na stronie Microsoft, czy zgadzają się sumy kontrolne. Jest to bezpieczna forma weryfikacji, czy dany obraz nie zawiera żadnych dodatków i celowych modyfikacji oraz innych niespodzianek.

Office 2007 Enterprise to edycja stworzona z myślą o osobach studiujących na uczelniach i pracownikach korporacji.

Choć narzędzie biurowe od Microsoft jest już wiekowe, to nadal spisuje się znakomicie i posiada wszystkie funkcje jak jej najnowsze wydania.

Działa systemami: Windows XP, Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8,1 i prawdopodobnie Windows 10.

Pobierz z alternatywnego serwera Office 2007 Enterprise z dodatkiem Service Pack 3

Dodaj komentarz

Czysty tekst