Pobierz obrazy ISO Windows XP 32 i 64 bity z SP3 PL

Pobierz za darmo oryginalne kopie obrazów płyt Windows XP z Service Pack 1, Service Pack 2, Service Pack 3 oraz czyste obrazy ISO 32 i 64 bity w polskiej wersji oraz angielskiej. Kopie Windowsa XP służą do ponownego zainstalowania czystego systemu na komputerze, gdy ten uległ awarii. Ważne jest żeby pobrać odpowiednią edycje płyty na którą posiadacie legalny klucz z numerem seryjnym licencji w innym przypadku instalacja będzie niemożliwa.

 

Kopie systemu od Microsoft nie zawierają żadnych dodatków i celowych modyfikacji, nie mają cracków czy wbudowanych pluginów aktualizacyjnych. Płyty z obrazami ISO Windows Xp szczególnie przydają się tym użytkownikom, którzy posiadają legalne licencje, lecz z jakiś powodów utracili możliwość backupu, lub zgubili czy zniszczyli nośnik CD i nie chcą wspierać się pirackim oprogramowaniem.

 

Należy pamiętać, że przed instalacją konieczne skopiuj numer seryjny i pobierz odpowiedni system, na który posiadasz ważny klucz z licencją. Wszystkie sumy kontrolne są zgodne z oryginalnymi nośnikami, co możemy sprawdzić w oficjalnej witrynie Microsoft.

 

Windows XP pobierz obrazy ISO pl

Plik spakowany w jedną całość zawiera: Obrazy systemów Windows XP [32/64] PL i EN Professional Edition wraz z dodatkami Service Pack 2 i 3. Pobierz z alternatywnego serwera inne wersje Windows EN i PL

nie moge pobrac pliku co to za strona??

Dodaj komentarz

Czysty tekst