Reklama i promocja strony - zamów usługę

Dodane przez kair4 - pt., 10/26/2018 - 04:26

Oferta kierowana jest do osób prowadzących serwisy internetowe, sklepy online, firmy usługowe oraz producentów gier i oprogramowania. Piszemy też unikalne teksty. Koszt takiego artykułu zależny jest od ilości znaków oraz tematyki.

Usługi realizujemy tylko po zaksięgowaniu wpłaty na koncie bankowym lub PayPal. W przelewie prosimy zaznaczyć rodzaj zamówienia: unikalny tekst, reklama banerowa lub wpis ekspercki. Czas realizacji zamówienia 24 godziny od momentu zaksięgowania wpłaty.

Uwaga nie publikujemy treści nawiązujących do przemocy, seksu oraz witryn zbanowanych w Google czy uznanych za spam. Materiały do publikacji dostarcza reklamodawca lub za dodatkową opłatą może zlecić naszej redakcji.

Osoby zainteresowane kampanią reklamową mogą skorzystać z formularza kontaktowego

Warunki publikacji artykułów gościnnych:

Od naszych reklamodawców wymagamy dobrych merytorycznych tekstów opisowych. Publikacje nie mogą również zawierać błędów ortograficznych i stylistycznych. Tekst powinien być zrozumiały z pożytecznymi informacjami dla czytelnika.

Dopuszczamy w tekstach 1 link, 2 słowa kluczowe, 1 film z Youtube, 1-3 zdjęć o wymiarach nie przekraczających 1280x850 px. Po okresie emisji Państwa artykuł zostaje w serwisie na stałe.

 1. Nie publikujemy artykułów naruszających polskie prawo, negatywny PR, pornografii czy promujących rasizm... itp. Akceptujemy tylko oryginalną treść zgodną ze standardami i wytycznymi Google.
 2. Artykuł będzie promowany na stronie głównej portalu, działu lub sekcji przez 10 dni.
 3. Dopuszczamy linki dofollow i nofollow
 4. Reklamodawca może dodać baner reklamowy w treści - zobacz przykład.
 5. Reklamodawca może dodać maksymalnie 1 link w treści.
 6. Nie dopuszczamy linków ze stron warez, torrent lub zbanowanych przez Google.
 7. Można zamieszczać filmy z YouTube.
 8. Artykuły oznaczamy "Artykuł sponsorowany" według uznania reklamodawcy.
 9. Komentarze można wyłączyć na życzenie reklamodawcy.
 10. Po okresie promocji, artykuł zostaje w portalu na zawsze.
 11. Dopuszczamy 1-3 fotografii o rozmiarach max 1280x850 px
 12. Teksty i materiały pomocnicze dostarcza reklamodawca.

Rodzaje artykułów dostarczonych przez reklamodawców:

1.Krótki tekst reklamowy do 500 znaków + 1 fotografia

2. Zwykła publikacja od 1000 do 1600 znaków + 1- 2 szt fotografii + 1 film

3. Artykuł ekspercki od 1000 do 3 000 znaków + 1-3 szt fotografii + 2 filmy

4. Wpis Premium od 1000 do 5 000 znaków 1-3 szt fotografii 3 filmy, promowany 30 dni na głównej + baner reklamowy 320 x 100

Reklamy i banery

Warunki wyświetlania reklam

Graficzne banery reklamowe dostarczane są przez reklamodawcę nie mogą przedstawiać nagości, makabry czy innych niezgodnych z prawem wizerunków.

Linki prowadzące muszą być odnośnikami do reklamowanej strony lub produktu i nie mogą użytkowników wprowadzać w błąd.

Nie publikujemy treści reklamowych kierujących do stron uznawanych za spam, usuniętych z indeksu Google, niebezpiecznych stosujących Phishing i wyłudzających poufne dane.

Usługę realizujemy tylko po zaksięgowaniu wpłaty na konto bankowe lub PayPal. W przelewie prosimy zaznaczyć rodzaj reklamy banerowej, a potwierdzenie transakcji odesłać nam na maila.

Czas realizacji 24 godziny od momentu zaksięgowania wpłaty na koncie.

Rodzaje wyświetlania reklam banerowych

1.Reklama mały prostokąt o wymiarach 320 x 100 px wyświetlana będzie na stronie głównej po prawej stronie pod belką z nazwami kategorii.

2.Reklama poziomy prostokąt o wymiarach 728 x90 px - Pojawi się w pobliżu początku każdego posta i będzie wyświetlana we wszystkich artykułach.

3. Reklama duży kwadrat o wymiarach 336 x 280 px - Pojawi się w pobliżu końca każdego wpisu i będzie wyświetlana we wszystkich artykułach.

4. Reklama pionowy duży wieżowiec o wymiarach 300 x 600 px Pojawi się w prawym pasku bocznym (Sidebar) na samej górze i będzie wyświetlana na każdej stronie.

5. Reklama pionowy mały wieżowiec o wymiarach 160 x 600 px Pojawi się w prawym pasku bocznym (Sidebar) na samej górze i będzie wyświetlana na każdej stronie.

6. Reklama duży poziom o wymiarach 750 x 200 px Pojawi się na głównej stronie na samej górze lub w stopce na dole (wybór reklamodawcy) i będzie wyświetlana na każdej stronie.

Ceny za dłuższy okres promocji do uzgodnienia.

Statystyki strony

Łączna liczba unikalnych użytkowników i odsłon według Google Analyticks

statyskiki freeisoft

staty Google

Zapraszamy do współpracy  kontakt