Gry

Informacje i nowości ze świata rozrywki. Recenzje i opisy darmowych gier dla dzieci, zręcznościowych, przygodowych, strategicznych, logicznych, strzelanek oraz akcji.

Warframe fantastyczna kosmiczna strzelanka RPG

Dodane przez kair4 - sob., 10/27/2018 - 04:36

Warframe to znakomita gra sieciowa typu Free to Play. Kierowana do fanów gier akcji z futurystycznymi elementami świata fantastyki. Produkcje można zakwalifikować do bardzo dynamicznych strzelanek RPG o charakterze zręcznościowym. Gra tworzona jest przez legendarne studio Digital Extremes, oparta o autorski, niezwykle wydajny silnik graficzny The Evolution. Zaletą tej produkcji jest bardzo dobra optymalizacja systemu oraz świetna oprawa graficzna.

SAO Legend darmowa gra dla fanów anime

Dodane przez kair4 - sob., 10/27/2018 - 00:52

SAO Legend jest darmową grą przeglądarkową typu MMORPG, kierowana do wszystkich miłośników anime i nie tylko. Produkcja w większości oparta o również bardzo popularną i chętnie grywalną grę - Sword Art Online. Udział w rozgrywce polega na ciągłym odkrywaniu i poznawaniu magicznego wirtualnego świata. Podczas zmagań będziemy walczyć, zbierać walutę, zdobywać trofea i ulepszenia broni czy przeżywać fantastyczne przygody, a nawet rozterki.

CrossOut darmowa gra z autami bojowymi ze świata Mad Max

Dodane przez kair4 - śr., 10/24/2018 - 22:52

CrossOut to znakomita darmowa gra akcji typu MMO, w której można konstruować pojazdy bojowe wyglądające jak w kultowym filmie Mad Max. Obecnie należy do bardzo grywalnych rozgrywek z 4 milionami graczy na serwerach. Cała sceneria nawiązuje do postapokaliptycznego świata jaki przetrwał po wojnie atomowej. Głównym zadaniem rozgrywki jest atakowanie wroga i niszczenie innych pojazdów jakie napotkamy na swojej drodze.

Zagraj online w stare gry wideo z Commodore 64

Dodane przez kair4 - śr., 10/10/2018 - 20:49

Darmowa baza starszych gier wideo na komputery Commodore 64. We wszystkie gry można zagrać online za pośrednictwem emulatora Archive. W bazie znajdziemy mnóstwo kultowych świetnych produkcji - od strzelanek do gier zręcznościowych. Twórcy emulatora udostępnili na stronie już ponad 14 000 różnych tytułów, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Uruchomienie gry jest bardzo proste, wybieramy w co chcemy zagrać i klikamy w ikonkę startu. Po chwili gra zacznie się ładować bez instalacji na komputerze. W menu wybieramy czy chcemy grać za pomocą klawiatury komputerowej czy joysticka.

Zagraj w symulator strzelania z karabinu

Dodane przez kair4 - ndz., 09/30/2018 - 08:29

Mini gra jest namiastką treningu z symulacji i sprawdzeniem refleksu z celnego trafiania do tarczy z karabinu. Idealnie odzwierciedla realne warunki jakie mogą panować na wojskowej strzelnicy podczas realnych ćwiczeń. W grze wcielasz się w żołnierza i oddajesz z broni palnej celne trafienia do ciągle poruszających się obiektów. Żeby nie było tak łatwo, to podczas treningu strzeleckiego, masz ograniczoną ilość czasu, jak również pocisków w magazynku.

Sport Matching sportowa gra Bejeweled

Dodane przez kair4 - ndz., 09/30/2018 - 08:23

Sport Matching to idealna rozrywka dla osób co lubią zręcznościowo - umysłowe starsze gry typu arcade. W mini grze głównym zadaniem jest szybkie ułożenie takich samych piłek w jednych rzędach. Elementy musimy dopasować w pionie lub poziomie.

Zadanie zaczyna robić się trudne, w momencie, kiedy zaczną pojawiać się kolejne piłki o różnych kształtach i kolorystyce. Ograniczenia czasowe na przejście do kolejnej planszy, sprawiają że w pewnym momencie zaczyna nam brakować czasu.

Zaginiony antyczny świat w grze Call of Atlantis

Dodane przez kair4 - ndz., 09/30/2018 - 08:14

Fantastyczna darmowa gra logiczna z oprawą antycznego starożytnego świata. W grze Call of Atlantis przeniesiesz się w świat pełen czarów i mistycyzmu. Będziesz powoli odkrywał ukryte tajemnice skrywane przez niebiańskie moce. Zadaniem gracza jest rozwiązywanie niełatwych zagadek oraz wędrówka po starożytnej mapie z dawnymi państwami m.in: Rzym, Grecja, Troja czy Babilon.

Dlaczego warto grać w gry przeglądarkowe?

Dodane przez kair4 - ndz., 09/30/2018 - 08:08

Ci, którzy wciąż uważają, że darmowe gry przeglądarkowe online, są pozbawione głębi podróbki gier z komputerów i konsol, powinni zrewidować swoje poglądy. Pozycje tego typu nie tylko są bezpłatne, ale często w niczym nie odstępują tak zwanym dużym grom wymagającymi instalacji. Sprawdźmy, dlaczego warto się nimi zainteresować.

Dać szansę darmowym grom

Flow Free darmowa gra na urządzenia mobilne

Dodane przez kair4 - ndz., 09/30/2018 - 05:53

Flow Free to ciekawa gra logiczna przeznaczona dla urządzeń mobilnych i nie tylko. W dzisiejszych czasach wśród gier komputerowych największą popularnością cieszą się produkcje niezależne. Gry mobilne to nie tylko rozbudowane produkcje strategiczne czy RPGi, ale także zręcznościowe i logiczne. Pozwalają odstresować się w podróży lub zająć wolną chwilę w przerwie pomiędzy zajęciami.

Jednym z ciekawszych przykładów takich „przenośnych” gier jest Flow Free.

Darmowa gra kulinarna Papa’s Bakeria online

Dodane przez kair4 - ndz., 09/30/2018 - 05:41

Nowa odsłona rewelacyjnej mini gry kulinarnej Papa's Bakeria, to kolejna już dwunasta darmowa wersja z tej serii. Podobnie jak w poprzednich produkcjach i tym razem będziemy serwować posiłki m.in: kanapki z serem, sałatki czy ciastka. Tak, jak w poprzednich odsłonach wcielamy się w bohaterów Timma i Cecilię lub dzięki edytorowi stworzyć własnego pracownika.

Nowości i zasady gry w Papa Bakeria