Gry

Informacje i nowości ze świata rozrywki. Recenzje i opisy darmowych gier dla dzieci, zręcznościowych, przygodowych, strategicznych, logicznych, strzelanek oraz akcji.

Zagraj online w stare gry wideo z Commodore 64

Zagraj za darmo w stare gry wideo jakie były tworzone na kultowy komputer Commodore 64. Emulator z ogromną bazą gier jest dostępny całkowicie bezpłatnie. Darmowa baza starszych gier wideo na komputery Commodore 64. We wszystkie gry można zagrać online za pośrednictwem emulatora Archive. W bazie znajdziemy mnóstwo kultowych świetnych produkcji - od strzelanek do gier zręcznościowych.Twórcy emulatora udostępnili na stronie już ponad 14 000 różnych tytułów, więc każdy znajdzie coś dla siebie.

 

Co nowego w Armored Warfare, kultowej grze z nowoczesnymi czołgami

Darmowa gra Armored Warfare, w której możemy toczyć bitwy z udziałem nowoczesnych czołgów, ostatnio przeżywa istny renesans.

Deweloperzy postanowili reanimować grę i połączyli wszystkich graczy z serwerów RU, NA i EU w jedno wielkie pole bitwy skumulowane na jednym serwerze. Od teraz w AW nie ma już podziału na rejony, użytkownicy tworzą jedną wielką społeczność. Manewr połączenia okazał się strzałem w dziesiątkę, gra odzyskała utraconą reputację. 

Warframe fantastyczna kosmiczna strzelanka RPG

Warframe to znakomita gra sieciowa typu Free to Play. Kierowana do fanów gier akcji z futurystycznymi elementami świata fantastyki. Produkcje można zakwalifikować do bardzo dynamicznych strzelanek RPG o charakterze zręcznościowym. Gra tworzona jest przez legendarne studio Digital Extremes, oparta o autorski, niezwykle wydajny silnik graficzny The Evolution. Zaletą tej produkcji jest bardzo dobra optymalizacja systemu oraz świetna oprawa graficzna.

SAO Legend darmowa gra dla fanów anime

SAO Legend jest darmową grą przeglądarkową typu MMORPG, kierowana do wszystkich miłośników anime i nie tylko. Produkcja w większości oparta o również bardzo popularną i chętnie grywalną grę - Sword Art Online. Udział w rozgrywce polega na ciągłym odkrywaniu i poznawaniu magicznego wirtualnego świata. Podczas zmagań będziemy walczyć, zbierać walutę, zdobywać trofea i ulepszenia broni czy przeżywać fantastyczne przygody, a nawet rozterki.

CrossOut darmowa gra z autami bojowymi ze świata Mad Max

CrossOut to znakomita darmowa gra akcji typu MMO, w której można konstruować pojazdy bojowe wyglądające jak w kultowym filmie Mad Max. Obecnie należy do bardzo grywalnych rozgrywek z 4 milionami graczy na serwerach. Cała sceneria nawiązuje do postapokaliptycznego świata jaki przetrwał po wojnie atomowej. Głównym zadaniem rozgrywki jest atakowanie wroga i niszczenie innych pojazdów jakie napotkamy na swojej drodze.

Zagraj w symulator strzelania z karabinu

Mini gra jest namiastką treningu z symulacji i sprawdzeniem refleksu z celnego trafiania do tarczy z karabinu. Idealnie odzwierciedla realne warunki jakie mogą panować na wojskowej strzelnicy podczas realnych ćwiczeń. W grze wcielasz się w żołnierza i oddajesz z broni palnej celne trafienia do ciągle poruszających się obiektów. Żeby nie było tak łatwo, to podczas treningu strzeleckiego, masz ograniczoną ilość czasu, jak również pocisków w magazynku.

Sport Matching sportowa gra Bejeweled

Sport Matching to idealna rozrywka dla osób co lubią zręcznościowo - umysłowe starsze gry typu arcade. W mini grze głównym zadaniem jest szybkie ułożenie takich samych piłek w jednych rzędach. Elementy musimy dopasować w pionie lub poziomie.

Zadanie zaczyna robić się trudne, w momencie, kiedy zaczną pojawiać się kolejne piłki o różnych kształtach i kolorystyce. Ograniczenia czasowe na przejście do kolejnej planszy, sprawiają że w pewnym momencie zaczyna nam brakować czasu.

Zaginiony antyczny świat w grze Call of Atlantis

Fantastyczna darmowa gra logiczna z oprawą antycznego starożytnego świata. W grze Call of Atlantis przeniesiesz się w świat pełen czarów i mistycyzmu. Będziesz powoli odkrywał ukryte tajemnice skrywane przez niebiańskie moce. Zadaniem gracza jest rozwiązywanie niełatwych zagadek oraz wędrówka po starożytnej mapie z dawnymi państwami m.in: Rzym, Grecja, Troja czy Babilon.

Dlaczego warto grać w gry przeglądarkowe?

Ci, którzy wciąż uważają, że darmowe gry przeglądarkowe online, są pozbawione głębi podróbki gier z komputerów i konsol, powinni zrewidować swoje poglądy. Pozycje tego typu nie tylko są bezpłatne, ale często w niczym nie odstępują tak zwanym dużym grom wymagającymi instalacji. Sprawdźmy, dlaczego warto się nimi zainteresować.

Dać szansę darmowym grom

Flow Free darmowa gra na urządzenia mobilne

Flow Free to ciekawa gra logiczna przeznaczona dla urządzeń mobilnych i nie tylko. W dzisiejszych czasach wśród gier komputerowych największą popularnością cieszą się produkcje niezależne. Gry mobilne to nie tylko rozbudowane produkcje strategiczne czy RPGi, ale także zręcznościowe i logiczne. Pozwalają odstresować się w podróży lub zająć wolną chwilę w przerwie pomiędzy zajęciami.

Jednym z ciekawszych przykładów takich „przenośnych” gier jest Flow Free.