Komputer

Nowinki i niusy ze świata branży IT , Internetu i komputerów.

Edytor WordPad z reklamami - nowy pomysł Microsoftu

Firma Microsoft wpadła na ciekawy pomysł zarabiania i planuje wyświetlać reklamy w edytorze WordPad. Jest to pilotażowy projekt i kolejna niespodzianka, która zaskoczy użytkowników Windowsa. Wyświetlanie płatnych reklam zapewne nie ograniczy się tylko do samego WordPada. Prawdopodobnie jeśli pomysł się sprawdzi, to w niedługim czasie ten rodzaj monetyzacji zagości też w innych programach.

 

Download WinPe 10 2019 iso (86x64)

Jest to najnowsze wydanie narzędzia diagnostycznego WinPe 10 2019, autorstwa rosyjskiego programisty Sergieja Streleca. Płyta skompresowana do bootowalnego formatu iso, zawiera wiele przydatnych narzędzi i programów. Link downloadu znajdziecie na dole wpisu.

 

Ulepszona wersja płyty ratunkowej WIN PE 10, została wydana dnia 2019.08.23 b.r roku. Narzędzie całkowicie bazuje na systemie operacyjnym Microsoft Windows 10. Autor tworząc WinPe, usunął z oryginalnego systemu większość niepotrzebnych funkcji i wgrał wiele przydanych darmowych narzędzi do naprawy i diagnostyki.

Czy przeglądarka Brave zmieni oblicze Internetu

Brave to przeglądarka internetowa nowej generacji, tworzona przez wybitny zespół fachowców. Pozwala zarabiać pieniądze podczas przeglądania stron www. Głównym założeniem pomysłodawców, jest dzielenie się zyskiem z użytkownikiem za oglądanie reklam wyświetlanych na stronach. Oprócz tego istnieje jeszcze inna forma zarobku. Działa za pośrednictwem wysyłania dotacji z własnego indywidualnego portfela.

Jak podłączyć telewizor do laptopa?

Podłączenie laptopa do telewizora może przynieść sporo korzyści – dzięki temu możesz na dużym ekranie oglądać filmy, które przechowujesz na dysku komputera czy też korzystać z internetowych wypożyczalni. Duży ekran docenią również miłośnicy gier komputerowych oraz osoby zajmujące się hobbystycznie fotografią.Poznaj kilka sposobów jak połączyć telewizor do laptopa?

Jak dobrać komputer do swoich potrzeb?

Komputery to obecnie bardzo zaawansowane i różnorodne maszyny. Mogą służyć do pracy albo rozrywki. Podpowiadamy, jak wybrać model odpowiadający potrzebom jego właściciela. Sprawdź, na co zwracać uwagę przy zakupie! Podejmij decyzję w oparciu o tryb Twojej pracy i budżet, jaki planujesz przeznaczyć na zakup. Nadal masz wątpliwości? W takim razie rzuć okiem na ten artykuł.

 

Laptop czy komputer stacjonarny?

 

Top serwisy z darmową muzyką, które warto odwiedzić

W Internecie możemy znaleźć ogromną ilość stron z darmową muzyką, lecz tych naprawdę fajnych i ciekawych jest niewiele. W artykule przestawimy najlepsze serwisy muzyczne, które oferują legalną muzykę z różnych gatunków. Użytkownicy mogą za darmo słuchać muzyki z gatunku: elektroniki, trance, ciężkiego rocka, metalu, popu, jazzu i muzyki klasycznej.

Witryny mają wbudowane odtwarzacze audio, dzięki którym można posłuchać utworów, kolekcjonować i tworzyć własne playlisty. Serwis daje możliwość subskrybowania i publikowania własnych podcastów radiowych.