Komputer

Nowinki i niusy ze świata branży IT , Internetu i komputerów.

Zawód Youtuber, kilka wskazówek jak zacząć zarabiać pieniądze na streamach

Dodane przez kair4 - pon., 10/08/2018 - 23:55

Wielu młodych internautów marzy żeby wzbić się na wyżyny popularności w serwisie Youtube i zacząć zarabiać konkretne pieniądze. Jak się okazuje, droga youtubera nie jest usłana różami, jednak przy odrobinie szczęścia i osobistego zaangażowania można osiągnąć sukces.

Zarabiaj pieniądze na własnych publikacjach ze Steemit

Dodane przez kair4 - pon., 10/08/2018 - 21:28

Serwis społecznościowy Steemit daje możliwość zarobić pieniądze w sieci i w odróżnieniu od popularnego Facebooka czy Twettera płaci użytkownikom za publikacje treści. Zasada działania mechanizmu strony jest podobna do Facebook lub innych. Każdy zarejestrowany użytkownik może publikować strumienie wideo, muzykę, filmy, fotografie, linki do ciekawych artykułów, dodawać ogłoszenia czy tworzyć własne kręgi przyjaciół. Filozofia zarabiania jest bardzo prosta, im więcej zdobędziesz aktywnych czytelników, tym Twoje zarobki z wzrosną.

Zapomniane sławne gwiazdy polskiego YouTube, które stały się ikonami

Dodane przez kair4 - pon., 10/08/2018 - 18:46

Dawne gwiazdy YouTube, które kiedyś rozśmieszały Internautów, dziś mało kto o nich pamięta. W tych czasach polski internet dosłownie szalał z zachwytu oglądając nowe odcinki z Kononowiczem, Panią Basią, Cyganem czy Pistonem. Choć najlepsze chwile już dawno mają za sobą, to pozostawili po sobie niemały dorobek w postaci kultowych cytatów, memów czy klipów, które nadal potrafią śmieszyć jak kiedyś.

Pomysły które zmieniły świat i oblicze Internetu

Dodane przez kair4 - pt., 10/05/2018 - 18:26

Internet jaki obecnie znamy, jest w dużej mierze zasługą wielu kreatywnych i skromnych ludzi. Większość odniosła ogromne sukcesy finansowe i sławę, ale byli też tacy o których mało kto słyszał. Młode pokolenie stukając palcami po ekranie smartfona, często nie zastanawia się, że właśnie trzymają w rękach potężną moc technologii.

Ultimate Boot CD darmowy zestaw narzędzi do naprawy komputera

Dodane przez kair4 - pt., 10/05/2018 - 13:33

W skład płyty naprawczej Ultimate Boot CD wchodzi ponad 150 narzędzi służących do naprawy systemu. Oprogramowanie szczególnie pomocne, gdy nasz komputer ulegnie poważnej awarii. W folderze znajdują się dwa gotowe obrazy ISO, jeden z nich można wypalić bezpośrednio na nośniku CD, a drugi jest przygotowany w formie bootowalnej do instalacji na przenośnym dysku USB.

Microsoft Excel – historia i nietypowe zastosowania

Dodane przez kair4 - pon., 10/01/2018 - 08:17

Choć Microsoft Excel jest obecnie niezaprzeczalnie najpopularniejszym programem w swojej kategorii, nie zawsze tak było. Zobacz, jak wyglądały trudne początki elektronicznego arkusza kalkulacyjnego. Na koniec przekonaj się zaś, jak można go dziś używać w zupełnie nietypowy sposób.

Poznaj tajniki jednego z najważniejszych programów.

Top serwisy z darmową muzyką, które warto odwiedzić

Dodane przez kair4 - sob., 09/29/2018 - 06:56

W Internecie możemy znaleźć ogromną ilość stron z darmową muzyką, lecz tych naprawdę fajnych i ciekawych jest naprawdę niewiele. W artykule przestawimy godne polecenia najlepsze serwisy muzyczne, które oferują legalną muzykę z różnych gatunków. Użytkownicy mogą za darmo słuchać muzyki z gatunku: elektroniki, trance, ciężkiego rocka, metalu, popu, jazzu i muzyki klasycznej. Witryny mają wbudowane odtwarzacze audio, dzięki którym można posłuchać utworów, kolekcjonować, tworzyć własne playlisty, subskrybować czy publikować podcasty radiowe.

Komputer All In One - czy warto i jaki wybrać

Dodane przez kair4 - sob., 09/29/2018 - 00:38

Kiedy przychodzi odpowiedni moment na zakup komputera albo gdy po prostu pojawia się taka potrzeba, niektórzy nie mają pojęcia, na jaki się zdecydować. Jeszcze niedawno był jeden typ tego urządzenia i nikt nie musiał się zbyt długo zastanawiać. Dziś sprawa ma się inaczej. W ofercie sklepów są komputery All-In-One. Niektórzy nie wiedzą co to takiego, a co dopiero mówić o dokonaniu wyboru jednego z nich. Warto wobec tego zaprezentować to urządzenie.

Czym jest All-In-One?