Webroot Secure Anywhere AntiVirus darmowa licencja

Webroot SecureAnywhere darmowej w promocji z kluczem i pełną licencją na rok czasu. Program ze względu na rewelacyjną skuteczność ochrony komputera cieszy się dużą  popularnością wśród użytkowników. Antywirus pracuje w czasie rzeczywistym, posiada firewall w momencie wykrycia zagrożenia, automatycznie blokuje intruza i przenosi do wirtualnego środowiska, gdzie jest dokładnie skanowany.

 

Darmowy Norton Family na 6 miesięcy

Program antywirusowy Norton Family to idealna aplikacja stworzona dla rodzin, które chcą bezpiecznie korzystać z telefonów komórkowych i komputerów. Aplikacja zainstalowana na komputerze, smartfonie lub tablecie, monitoruje wszystkie wykonywane akcje w Internecie i nie tylko.

 

Narzędzie skutecznie blokuje dostęp do stron pornograficznych, nadzoruje sieci społecznościowe, kontroluje zawartość wyszukiwanych treści, chroni dane osobiste, monitoruje ilość spędzonego czasu w sieci.

 

IObit Driver Booster Pro w promocji legalnym z kluczem

Pobierz nową wersję Driver Booster Pro z kluczem na 6 miesięcy w promocji. Licencja jest całkowicie legalna udostępniona przez firmę IObit w celach reklamowych, więc można bez obaw używać programu na dowolnych komputerach.

Narzędzie bezpiecznie aktualizuje w systemie Windows stare sterowniki komputera. W momencie pierwszego uruchomienia, zaczyna skanować system i sprawdza wszystkie drivery. Dodatkowo aktualizuje ważne aplikacje potrzebne do prawidłowego funkcjonowania systemu.

Manjaro 19.0 Kyria to fajny Linux dla początkujących

W ostatnich dniach ukazała się najnowsza wersja popularnej dystrybucji Linuksa Manjaro 19 o nazwie kodowej Kyria. System tworzony przez międzynarodowy zespół programistów z Austrii, Niemiec i Francji, oparty w całości o Arch Linux. W nowym wydaniu znajdziemy sporo ciekawych ulepszeń i usprawnień. Twórcy od samego początku postawili na łatwą funkcjonalność i przejrzystość systemu, którą to sympatycy Manjaro ogromnie sobie cenią.

 

Malwarebyte Premium klucz za darmo w promocji

Pełna wersja Malwarebytes Premium dostępna w darmowej promocji z kluczem na 3 miesiące. Program jest doskonałym narzędziem wypełniającym ochronę komputera. Jego główną zaletą są częste aktualizacje baz wirusów oraz bardzo dobry skaner, który potrafi wyszukać głęboko zagnieżdżone wirusy w rejestrze. Dodatkowo monitoruje wszelkie akcje jakie wykonujemy w internecie, w momencie wykrycia zagrożenia blokuje podejrzane pliki czy strony.

 

Program Boot Repair, naprawa Biosu w systemach Linux

Boot Repair to pomocny program do naprawy Bios dla tych co stawiają dwa systemy obok siebie z Windows i Linux Ubuntu, lub innym pochodzącym od dystrybucji Debian. Narzędzie sprawdzi się, kiedy po instalacji Linuksa wystąpią kłopoty z systemem rozruchowym komputera. Program po instalacji wyświetla się domyślnie w języku polskim, lub takim jaki mamy ustawiony systemowo. Narzędzie kierowane do początkujących oraz średnio zaawansowanych użytkowników dystrybucji Linux. Jest proste w obsłudze oraz posiada wiele przydatnych funkcji.

 

Ranking często pobieranych aplikacji mobilnych

Ranking obejmuje 10 najczęściej pobieranych aplikacji mobilnych według raportu Sensor Tower z grudnia 2019 r. Z raportu wynika, że ogromna popularność aplikacji mobilnych rośnie w niesamowitym tempie na całym świecie. Użytkownicy telefonów komórkowych z systemami Android lub iOS, najchętniej pobierali komunikatory serwisów społecznościowych.

W pierwszej dziesiątce znalazły się aplikacje: YouTube, Whatsapp, TikTok, SHAREit, Snapchat, Instagram, Likee i kilka innych. Poniżej znajdują się najważniejsze informacje z ogólnoświatowym wynikiem najlepszych aplikacji mobilnych. 

Edytor WordPad z reklamami - nowy pomysł Microsoftu

Firma Microsoft wpadła na ciekawy pomysł zarabiania i planuje wyświetlać reklamy w edytorze WordPad. Jest to pilotażowy projekt i kolejna niespodzianka, która zaskoczy użytkowników Windowsa. Wyświetlanie płatnych reklam zapewne nie ograniczy się tylko do samego WordPada. Prawdopodobnie jeśli pomysł się sprawdzi, to w niedługim czasie ten rodzaj monetyzacji zagości też w innych programach.