Programy promocje

Programy wersjach free dla różnych urządzeń i systemów. Darmowe promocje komercyjnego płatnego oprogramowania z przeznaczeniem do domowego użytku.

Pełna wersja Glary Utilities Pro-solidne narzędzie do konserwacji Windows

Dodane przez kair4 - sob., 10/05/2019 - 21:29

Glary Utilities Pro w pełnej wersji za darmo z legalnym kluczem w promocji. Narzędzie przeprowadza optymalizację i konserwację komputera z systemem Windows. Dzięki oprogramowaniu wykonamy większość ważnych zabiegów konserwacyjnych i sprawimy, że system będzie działał szybciej i sprawniej. Program posiada wiele znakomitych narzędzi, które sprawdzą się podczas napraw czy usuwania śmieci z rejestru. Posiada estetycznie zaprojektowany i łatwy w obsłudze interfejs wyposażony w masę przydatnych narzędzi czy funkcji. Aplikacja obsługuje wiele języków, również język polski.

OkayFreedom Premium VPN darmowa licencja na rok

Dodane przez kair4 - sob., 10/05/2019 - 18:06

Program OkayFreedom Premium firmy Steganos dostępny w pełnej wersji w darmowej promocji z legalnym kluczem działającym przez rok czasu. Aplikacja służy do anonimowego surfowania po internecie. Narzędzie ukrywa oraz podmienia adres IP komputera łącząc się przez serwery VPN.

ESET Internet Security w darmowej promocji z kluczem na 6 miesięcy

Dodane przez kair4 - sob., 10/05/2019 - 15:51

Darmowa promocja pakietu antywirusowego ESET NOD32 Security z licencją na 120 dni. Najnowsze wydanie posiada kompleksową ochronę przed najnowszymi zagrożeniami. Zabezpiecza urządzenia przed atakami hakerów, próbami kradzieży poufnych danych, wirusami, backdoorami, malware, spyware, adware, phishingiem oraz innymi niebezpieczeństwami.

IObit Driver Booster Pro w promocji legalnym z kluczem

Dodane przez kair4 - sob., 10/05/2019 - 12:30

Pobierz nową wersję Driver Booster Pro z kluczem na 6 miesięcy w promocji. Licencja jest całkowicie legalna udostępniona przez firmę IObit w celach reklamowych, więc można bez obaw używać programu na dowolnych komputerach.

Narzędzie bezpiecznie aktualizuje w systemie Windows stare sterowniki komputera. W momencie pierwszego uruchomienia, zaczyna skanować system i sprawdza wszystkie drivery. Dodatkowo aktualizuje ważne aplikacje potrzebne do prawidłowego funkcjonowania systemu.

AVG PC TuneUP z darmowym kluczem w promocji 120 dni

Dodane przez kair4 - sob., 10/05/2019 - 07:54

Pełna wersja najnowszego wydania programu AVG PC TuneUp w darmowej promocji z legalną półroczną licencją. Proces instalacji przebiega standardowo, pobierasz program, instalujesz na komputerze i według instrukcji opisanej na dole rejestrujesz produkt załączonym kluczem.

Pobierz Advanced System Care Pro z licencją na 6 miesięcy

Dodane przez kair4 - sob., 10/05/2019 - 06:11

Nowa promocja Advanced System Care Pro, jednego z lepszych narzędzi do kompleksowej optymalizacji i konserwacji systemu Windows. Pełną wersję można testować przez pół roku w ramach specjalnej darmowej oferty promocyjnej. Promocja ma określony czas na aktywację klucza. W momencie wygaśnięcia, pozostanie możliwość korzystania z 30 dniowej wersji próbnej, lub darmowej z ograniczeniami. 

Co nowego w antywirusie Bitdefender 2020

Dodane przez kair4 - pt., 10/04/2019 - 21:25

Produkt Bitdefender Total Security należy do najbardziej rozbudowanego oprogramowania pod względem bezpieczeństwa komputera, urządzeń mobilnych i sieci. W najnowszej edycji dedykowanej na rok 2020 znajdziemy wiele usprawnień i nowości poprawiających ochronę przed wirusami czy złośliwym kodem. Warto wspomnieć, że produkty Bitdefender to lider ścisłej czołówki w tworzeniu skutecznych narzędzi w dziedzinie bezpieczeństwa i ochrony danych. 

AVG Internet Security 2019 promocja z kluczem na 180 dni

Dodane przez kair4 - pt., 10/04/2019 - 05:09

Pełna wersja programu AVG Internet Security 2019 z legalną licencją na pół roku. Oprogramowanie antywirusowe posiada kompletną ochronę przed wirusami oraz firewall. Narzędzie cieszy się ogromną popularnością wśród użytkowników jest uznawane za przyjazną, lekką i bardzo skuteczną ochronę komputerów.

Mcafee Antivirus Plus 2019 za darmo na 6 miesięcy

Dodane przez kair4 - sob., 01/26/2019 - 10:32

Jest to pełna wersja programu Mcafee Antivirus Plus 2019 w darmowej promocji z ważnym kluczem przez pół roku. Każdy kto chciałby skorzystać i przetestować nowego antywirusa od Mcafee, powinien odwiedzić stronę producenta i kliknąć w przycisk Download Now oraz wypełnić zgłoszenie podając swój adres mail.

F-secure Safe za darmo z kluczem na rok

Dodane przez kair4 - wt., 12/04/2018 - 09:42

Pełny pakiet antywirusowy F-secure Safe dostępny z legalnym rocznym kluczem w darmowej promocji. Program antywirusowy zapewnia solidną i pełną ochronę. Zabezpiecza komputer przed wirusami, programami szpiegującymi czy innym złośliwym oprogramowaniem. Wykrywa i usuwa większość zagrożeń takich jak wirusy, konie trojańskie, robaki, malware czy oprogramowaniem szpiegującym.