Sp

Promocyjne materiały reklamowe, okazje i tematyczne artykuły i publikacje gościnne.

Dlaczego baterie puchną?

Bez baterii świat raczej by się zatrzymał. Praktycznie każdy sprzęt, którego używamy na co dzień i który sprawia, że dzień można zaliczyć do normalnych posiada wbudowany akumulator. Sprzętów, bez których nie można się obyć daleko szukać nie trzeba. Telefony komórkowe, laptopy, power banki, czy różnego rodzaju odtwarzacze wyposażone są w wydajne baterie, które mają zapewnić długi czas działania posiadanym urządzeniom.

 

Czy Augmented Reality wspiera działania marketingu B2C?

B2C jest skrótem od angielskiego pojęcia „business to client”. B2C oznacza relację, jaka występuje pomiędzy przedsiębiorstwami a klientami indywidualnymi. Zawieranie transakcji pomiędzy sprzedawcami a indywidualnymi klientami, najczęściej odbywa się przy użyciu środków elektronicznych, takich jak internet. B2C obejmuje takie działania jak:

 

● przygotowanie oferty

● przygotowanie zamówienia

● potwierdzenie zamówienia

● płatność ● realizacja transakcji

● wystawienie dokumentów związanych z realizacją transakcji

● marketing

 

Wybór odpowiedniego tuszu do drukarki

Przy zakupie nowej drukarki najczęściej otrzymujemy zestaw oryginalnych tuszy dopasowanych do danego modelu. Z czasem jednak tusze zużywają się i stajemy przed koniecznością uzupełnienia ich zapasu. I w tym momencie pojawia się problem z wyborem produktu, który będzie pasował do danego typu drukarki. Często zadajemy sobie pytanie, czy postawić na oryginalne tusze, czy skorzystać z oferty zamienników?

 

Jak prawidłowo dobrać tusz do drukarki?

 

Kasy i drukarki fiskalne - 3 błędy podczas ich wyboru

Urządzenia elektroniczne, które pozwalają rejestrować płatności są wymagane prawnie. Kasy i drukarki fiskalne można więc spotkać praktycznie w każdym sklepie. Większość z nich wygląda tradycyjnie, są duże, mają mnóstwo przycisków i drukują paragony. Urządzeń tego typu jest znacznie więcej, ale bez względu na to, na jaki rodzaj się zdecydujemy, musimy wybrać odpowiedni do naszej działalności. Przed jakimi błędami się ustrzec?

 

Dobre oprogramowanie – jeden z filarów poprawnego funkcjonowania firmy

W dobie cyfryzacji żadna nowoczesna firma nie obejdzie się bez dobrego systemu informatycznego. Niejednokrotnie przedsiębiorcy muszą iść o krok dalej, poza stronę internetową i korzystać z innowacyjnych rozwiązań informatycznych.

Jeżeli planujesz rozbudowanie systemu w swojej firmie lub pragniesz wdrożyć nowe technologie, to zapoznaj się z poniższym artykułem. Przekonamy cię, że dobre oprogramowanie to niezwykle istotny element funkcjonowania firmy i podpowiemy, gdzie go szukać.

 

1. Dobre systemy – rozwiązania dla każdej branży

Jak wybrać najlepszy VPN? 7 rzeczy, na które warto zwrócić uwagę!

VPN chroni Twoją prywatność w internecie i uniemożliwia osobom niepowołanym uzyskanie dostępu do danych przesyłanych z Twojego komputera lub telefonu. Wirtualna sieć prywatna zapewnia większy komfort korzystania z internetu i bezpieczeństwo informacji, co jest szczególnie istotne w czasach, gdy dane stają się niezwykle wartościowym towarem na rynku, a zagrożeń w internecie jest coraz więcej.