Sp

Promocyjne materiały reklamowe, okazje i tematyczne artykuły i publikacje gościnne.

Używany komputer dla dziecka. Dlaczego warto?

Dla dziecka komputer jest już czymś oczywistym i naturalnym. Potrzeba prowadzenia zdalnej edukacji, zwłaszcza w dobie COVID-19, wymusza na rodzicach konieczność zaopatrzenia swojej pociechy w odpowiednie narzędzia informatyczne, co wiąże się niejednokrotnie z dość sporym uszczupleniem domowego budżetu.

Podpowiadamy, jak zaoszczędzić i jednocześnie kupić dobrej jakości sprzęt dla dziecka, czyli dlaczego poleasingowe komputery to naprawdę dobry wybór.

 

Komputer zgodnie z wiekiem i umiejętnościami

 

Testowanie użyteczności aplikacji, stron, systemów, co to jest?

Aby strona internetowa czy aplikacja sprzedawały, muszą być użyteczne. Jeśli internauta nie zrozumie, czym dokładnie zajmuje się firma, nie będzie potrafił przejść przez ścieżkę zakupową od początku do końca, to nigdy nie dokona u ciebie zakupu. W tym celu wykonuje się właśnie testy użyteczności – to fundamentalny element tworzenia każdego produktu cyfrowego. Sprawdź, co jeszcze musisz wiedzieć o testowaniu użyteczności.

 

Czym są testy użyteczności?

 

Głośniki bezprzewodowe - jakie wybrać?

W świecie, w którym trudno nam sobie wyobrazić życie bez smartfonów i tabletów, dążymy również do łatwego odtwarzania muzyki, do którego nie potrzeba kabli. Bardzo dużą popularnością cieszą się więc głośniki bezprzewodowe, które pozwalają nam odtwarzanie muzyki właściwie w każdym miejscu. Aby muzykę można było odtwarzać szybko i łatwo na plaży, pikniku i w ogrodzie, trzeba jednak wybrać dobry sprzęt. Podpowiadamy, jak to zrobić.

 

Program OCR? Ułatwia i zdecydowanie przyspiesza pracę. Sprawdź, co powinieneś o nim wiedzieć

Czym jest dokładnie OCR? Jeśli jeszcze nie wiesz, co to jest OCR, spieszymy wyjaśnić - to program do odczytywania tekstu ze zdjęć i skanów. Jeśli zatem masz zdjęcie lub skan tekstu, a chcesz aby ów tekst został przeniesiony do komputera, masz do wyboru dwie opcje - tradycyjną, czyli ręczne wprowadzenie tekstu lub zaawansowaną, czyli skorzystanie z oprogramowania OCR. Co warto wiedzieć na temat tego rozwiązania i dla kogo będzie ono niezastąpione w pracy? O tym w poniższym artykule.

 

Który laptop Asus wybrać? Przegląd modeli z serii ZenBook

Niezależnie od tego, czy szukasz notebooka do codziennej rozrywki czy zależy Ci na sprzęcie o maksymalnie wysokich parametrach, Asus jest jedną z marek, którą warto wziąć pod uwagę, porównując specyfikacje różnych modeli. Z powodzeniem łączą one bowiem w sobie niezłe parametry, nowoczesny design i bardzo atrakcyjną cenę. Dziś bierzemy na warsztat laptopy Asus z serii ZenBook. Sprawdź, co wyróżnia urządzenia akurat z tej serii i który z ZenBooków sprawdzi się w Twoim przypadku najlepiej.

Dlaczego baterie puchną?

Bez baterii świat raczej by się zatrzymał. Praktycznie każdy sprzęt, którego używamy na co dzień i który sprawia, że dzień można zaliczyć do normalnych posiada wbudowany akumulator. Sprzętów, bez których nie można się obyć daleko szukać nie trzeba. Telefony komórkowe, laptopy, power banki, czy różnego rodzaju odtwarzacze wyposażone są w wydajne baterie, które mają zapewnić długi czas działania posiadanym urządzeniom.

 

Czy Augmented Reality wspiera działania marketingu B2C?

B2C jest skrótem od angielskiego pojęcia „business to client”. B2C oznacza relację, jaka występuje pomiędzy przedsiębiorstwami a klientami indywidualnymi. Zawieranie transakcji pomiędzy sprzedawcami a indywidualnymi klientami, najczęściej odbywa się przy użyciu środków elektronicznych, takich jak internet. B2C obejmuje takie działania jak:

 

● przygotowanie oferty

● przygotowanie zamówienia

● potwierdzenie zamówienia

● płatność ● realizacja transakcji

● wystawienie dokumentów związanych z realizacją transakcji

● marketing

 

Wybór odpowiedniego tuszu do drukarki

Przy zakupie nowej drukarki najczęściej otrzymujemy zestaw oryginalnych tuszy dopasowanych do danego modelu. Z czasem jednak tusze zużywają się i stajemy przed koniecznością uzupełnienia ich zapasu. I w tym momencie pojawia się problem z wyborem produktu, który będzie pasował do danego typu drukarki. Często zadajemy sobie pytanie, czy postawić na oryginalne tusze, czy skorzystać z oferty zamienników?

 

Jak prawidłowo dobrać tusz do drukarki?