Polskie Torrenty

Polska strona z legalnymi torrentami na której można wrzucać i pobierać darmowe ebooki, poradniki, programy z promocji, dystrybucje Linux, a nawet darmową muzykę i filmy. Serwis kierowany do wszystkich sympatyków sieci P2P i nie tylko.

Zabawa polega na wyszukiwaniu w sieci ciekawych legalnych treści i udostępnienie ich na trackerze. Dzielenie się z innymi, działa tak samo jak na wielu innych prywatnych serwisach P2P.

strona p2p oink
Wygląd strony Oink z udostępnionymi torrentami

Panel użytkownika na trackerze Oink

Każdy użytkownik otrzymuje dostęp do osobistego panelu, gdzie na bieżąco aktualizowane są statystyki ratio, ilość pobrań i dodanych torrentów. Mechanizm statystyk też pokazuje pełne zaangażowanie użytkownika jak: status punktów bonusowych, zdobytą rangę, ilość ulubionych, klasę usera, ilość znajomych i inne.

Można dodawać prośby, pisać na czacie Shoutbox , zakładać tematy na forum, tworzyć listy znajomych, czy korespondować z przyjaciółmi i innymi użytkownikami za pomocą prywatnych wiadomości. Fajną rzeczą jest możliwość zasilania innego konta dodatkowym transferem.

Prezent wysyłamy dowolnie wybranemu innemu użytkownikowi, może to być 1 GB, 10 i więcej. Zasilenie innego konta,  zależy od zasobów i stanu nadwyżki uploadu Twojego konta.

nawigacja oink i shoutbox
Wygląd czatu Shoutbox i belki z nawigacją strony

Dodawanie torretnów i rejestracja

W serwisie dozwolone jest udostępnianie prywatnych torrentów utworzonych klientem P2P, czy (External) - pochodzące z innych zewnętrznych publicznych trackerów. Każdy torrent można opublikować anonimowo, albo jawnie, gdzie będzie wyświetlała się nazwa właściciela.

Żeby skorzystać z trackera należy zarejestrować konto. Weryfikacja użytkownika przez zatwierdzenie moderatora. Nowy użytkownik otrzyma zwrotny e-mail z linkiem potwierdzającym aktywację. Jest to ręczne zabezpieczenie przed spamerami i bootami.

oink rejestracja
Strona rejestracji nowego konta, po wypełnieniu wszystkich pól, wyślij zgłoszenie klikając na przycisk Rejestracja.

Zapraszamy na stronę, kliknij w link i dołącz do społeczności i zarejestruj konto na Oink.

Domena Oink.co.pl jest częścią bloga Freeisoft.